Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Jakiś nie potrafiący jeździć idiota, przytarł mi lekko zderzak na dojeździe do OS-u Rajdu Wisły :/

Na dodatek przypuszczam, że było to auto oznaczone jako "organizator", które stało za mną i miało wystarczająca ilość do wyjechania. Niech sobie maluchy kupią, a nie się wożą wielkimi suvami a potem przejechać nie potrafią :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W sensie że jako rasowy Polak zwyczajnie zazdroszczę :mrgreen:

 

Jaki można mieć problem z Mercedesem? W ciągu kilku dni dostępna jest każda śrubka...to nie przeszłoby przeglądu...może dziadek nie dołożył już na końcówki drążków i wahacze? Nie wiem czym kieruje się "jury" na kastingu ale ja bym powiedział "pasjonatowi" tak: syneczku, SL to nie temat dla każdego...weź dziadka i kierunek Daimlera 1, tam chętnie Ci pomogą...

 

Program powinien pomagać w trudnych z racji wieku, braku części, komplikacji konstrukcji itd itp przypadkach...a nie być sposobem na darmowe, zwykłe, bieżące, proste naprawy "kolekcjonerskich klasyków" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objechałem dwa duże sklepy motoryzacyjne i w żadnym śladu Osramów Night Breakerów :zly: I jeszcze będę musiał się rdzą w skodzie zająć , miał ktoś styczność z produktami Auto-fit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi ONB to się zastanów. te żarówki dość szybko się palą...

 

Czy ja wiem :o rok wytrzymują spokojnie, przynajmniej u mnie. Teraz mam jeszcze dzienne to dłużej wytrzymają ;)

 

u mnie H4 poswiecily tylko 7 miesiecy. juz lepiej kupic tungsramy +120, swiatla tyle samo co z ONB a koszt o polowe nizszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co , nie pali mi się z kupnem , bo obecne żarówki jeszcze śmigają :)

Mam do Grande kupione Philipsy Blue Vision Ultra H4 + w zestawie są postojowe Blue Vision W5W :) A do skody kupię kiedy indziej żarówki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoczyłem na bezdotyk opłukać felgi. Psik psik wheel QD od megsa. Postawiłem na boku. Zlałem felgi, przejrzały (po 4nano rim protect) i co? Wsiadłem i odjechałem. Po minucie "o ku***" wracam szybko i po wheel QD śladu nie było. Wrrrr najgorzej być złym sam na siebie. I tak nikt nie będzie wiedział co z tym zrobić w tym moim zacofanym mieście :D No ale łapy swędziały to wziął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha no właśnie to boli. Bo pierwszy raz dostałem coś za darmo :)

 

 

Piotrek, bo mam rim protecta położonego i nie muszę szorować rękawicą etc, tylko psikam (psikałem) QD do felg i po chwili płukałem i elegancko czyściutkie i suche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne, każdy ma inny sposób. Ten mi przypadł do gustu, bo jest szybki i bez w sumie ingerencji. Obchodzę auto psik psik. Potem demineralka szybki oprysk i czyściutkie jak łza. Woda spływa po tej magicznej powłoce i jest si :) Za złotówę koła czyste :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kerad, ubiegaj sie o zwrot kosztów podróży ... jako świadkowi przysługuje Ci zwrot kosztów ... Kiedyś sam zaginałem do Gorzowa Wlkp na szczęście na kwitku się ktoś pomylił i wpisał mi jako świadek (jak się ma miejscu okazało niby byłem jako oskarżony) i oddali mi kasę za podróż :-) w sensie równowartość kosztu biletu II klasy PKP. :P:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.