Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wkurzyla mnie organizacja i babki dziekanatu z fizjoterapii:/ myslalem ze na magisterskich z wychowania fizycznego mieli balagan ale tutaj to przechodzi ludzkie pojecie. Do karty roznic programowych mam wpisane przedmioty ktore juz dawno zaliczylem i mam wpisane w USOSie, o niektorych przedmiotach wogole nie mowia ze mam zaliczyc a potem problemy sa. Najbardziej rozsmieszylo mnie jezusowanie i "ja nie moge" na balagan w indeksie ktory sama owa babeczka zrobila..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzyła moja głupota.

We wtorek poszedłem na siłownie pierwszy raz od kilkunastu lat. ( coś tam ćwiczę sobie w domu z hantlami, program 100 pompek itd) Po rozgrzewce na bieżni, poleciałem po przyrządach. Jednym z nich były rozpiętki na mięsień piersiowy wielki, po początkowej serii z lżejszym obciążeniem zwiększałem ciężar i chciałem zobaczyć co przez tyle lat zjechało ;) no i przeholowałem, Po treningu było ok. Wczoraj myślałem że przy każdym poruszeniu rękoma ktoś mnie rwie hakami po klatce ;)

Masacra, dzisiaj jest lepiej ale tez nie ciekawie, na szczęście to tylko przetrenowanie. Trochę pomogła maść rozgrzewająca.

Człowiek stary a głupi ;)

Dzisiaj tylko bieganie. a jutro :ad: auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo kocham moja dziewczyne i wcale mnie nie zdenerwowal nieupilonowany przez nia wozek sklepowy i wcale mi nie przeszkadza ze wpadl na maske i zrobil ryse... Bardzo kocham moja dziewczyne mowilem juz? .... Pod futrem zejdzie :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dzisiaj Fiata na Połczyńskiej z zamiarem kupna znaczka na maskę i osłon na górne mocowania amortyzatorów. Znaczek bajka, na miejscu, nówka Ricambi Original i to za 50 zł. Schody zaczeły się przy osłonach. Pan Miecio oznajmił, że są ale w Bielsku. Spytał się czy chce odebrać osobiście. Po chwili namysły stwierdził, że może zamówić ale tylko całe opakowanie czyli 5 szt. Na nic zdały się tłumaczenia, że ja potrzebuje tylko 2 szt. Podsumowanie, nabyłem droga kupna 5 szt.. Mają być na za tydzień. :dontknow:

 

P.S Intrygujące jest, że w opakowaniu jest 5 szt. a w Seicento miejsca tylko na 2 szt. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pfff, policja... Przejechałem na pomarańczowym, a 2km dalej zatrzymują mnie i twierdzą, że było czerwone.

- ok, czy mogę zobaczyć nagranie?

- proszę pana, żyjemy w XXI wieku, nie mam obowiązku nic udowadniać. A gdyby pan jechał bez pasów to też musiałbym to udowadniać?

- A to może są na skrzyżowaniu kamery?

- nie wiem proszę pana, nie mam takiego obowiązku, żeby widzieć gdzie są kamery.

-OK, w takim razie nie przyjmuję mandatu.

 

Ależ się obraził.

Najciekawsze jest to, że stali na skrzyżowaniu po mojej lewej i nie ma szans, żeby zobaczyć stamtąd sygnalizację.

I teraz to ciąganie po sądach... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak to będzie w sądzie :o

 

Jak jechał sam,a policjant był z "kolegami" to nie ma szans,bo nie będzie miał kto potwierdzić że ma racje/nie kłamie.A jak policjantów było kilku to siłą głosów go przebiją,obojętnie jaka by prawda nie była.Dlatego przy jakimkolwiek zdarzeniu(czy światła,kolizja czy wypadek) najważniejsze mieć jakiegoś świadka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.