Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

przejazd przez Włocławek...

jadąc na weekend majowy również miałem przyjemność jechać przez to "miasto"...2 dni wcześniej robiłem zawieszenie i gdybym wiedział to bym się wstrzymał ;) masakra jakaś...nie jeden rolnik ma lepszy dojazd na pole...

Dokładnie.... Też miałem przyjemność przejazdu przez to zacne miasto przy okazji weekendu majowego. Pamiętam jak kiedyś zrobili konkurs na RMF na największą dziurę w drodze i ktoś zadzwonił i powiedział: "Włocławek" :lol:

W ogóle odcinek Włocławek - Toruń to jakaś masakra. Przejechałem od Śląska po Trójmiasto [1, S1, A1], w sumie 1100km w dwie strony i ten odcinek wspominam najgorzej. Wszędzie "ogień" a na tym fragmencie "pilnuj się"... Ale jeszcze rok i odcinek A1 Kowal - Toruń ma zostać dokończony po Chińczykach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

haha ja pare lat temu wracalem z Wladka wlasnie przez Torun i Wloclawek. Wjezdzamy do Torunia to myslalem ze progi i cala zawieche zostawie, psioczylem ze dziura na dziurze, wjechalismy do Wloclawka to dopiero nas wytelepalo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chabsu, po centrum jeszcze idzie jeździć bez zbierania plomb z zębów, ale wylot na Toruń to rzeczywiście masakra, chociaż teraz się wzięli za Toruńską. Tylko co z tego, że przez cały dzień teraz tam są korki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam szczerze ze to byl prawdziwy test zarowno dla mnie jak i dla Focusa z gleba wiecej niz 40mm (uklepany trend w serii -20) z wybitymi amorami i kolem z opona 205/45/16. Zeby bylo smieszniej mialem wtedy jeszcze dokladki progow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, ja na wylocie w stronę Torunia na 185/55/15 też przeżywam horror jadąc po lubą na uczelnię :kox: No ale trzeba się poświęcić troszkę dla drugiej połówki :lol:

Nie wspomnę, że przy hamowaniu w tych koleinach można wylecieć z pasa :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaję dzisiaj sobie u ciotki w mieście na noc i osiedle od razu wita mnie latającymi butelkami. Jakieś małe gnoje rzucali zza płotu butlami no to ja szybciutko do mieszkania zostawiłem zakupiony browar i wio do nich. A że chyba mam małą siłę perswazji i chyba za słabo ich zbluzgałem to poleciałem po niebieskich, którzy stali niedaleko i od razu zasrańce ustawiali się w kolejce przepraszać :lol: Co za kraj, co za społeczeństwo :wallbash::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.