Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

propekMONTER, prosze Cie... spodziewałem sie lekkiej roznicy ale nie tak ze widac z 20 metrów duzo ciemniejszy lakier... lepiej bym dobrał kolor szukajac po korkach gotowych lakierów coś czuje... Generalnie dla mnie te wszystkie komputerowe dobieranie dla mnie jest mega śmieszne, bo latali z jakimis urządzeniami pikali cudowali a tu taka lipa ze mała głowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Problem jest taki, ze co sezon a moze nawet co koszenie wybierana jest inna firma. Jedna, tak jak piszesz ma na uwadze to, ze moga uszkodzic samochody i chodza z plachtami. Druga z kolei ma to w glebokim powazaniu i pozniej zdarzaja sie takie sytuacje jak mi czy garemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza że znowu sprzątają ulice - ogólnie to dobrą robotę robią ale....

Przejedzie polewaczka i zlewa dobrze ulicę żeby kurz i piach się trzymał, następnie idzie brygada z dmuchawami spalinowymi ( taka sama chyba jak do liści ) i zdmuchuje śmieci, kurz na ulicę.

Niestety polewaczka chlapie i po samochodach więc kurz wzorowo okleja samochodzy. Dodatkowo zero chęci lub rozumu ze strony "dmuchaczy" żeby z odpowiedniej strony dmuchać lub dmuchnąć po autkach na sam koniec - z 70% tego syfu pewnie by spadło a tak to czasem na grubo na samochodach.

Kurde rozumiem że trzeba sprzątać ale co 2-3 dni wszystkie auta nadają się do mycia. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akira, dmuchnie w auto odpadnie cos i będzie musiał płacić :P

generalnie czasami czegoś nie robić niż zrobić i za to płacić bo polacy to dziwni ludzie, i Tobie by sie podobało że odmuchał Ci auto.. a 5 osob go opier.... ;)

W sumie racja ale wiesz ja mam na myśli odmuchanie z głową czyli bezpieczna odległość. Oczywiście tylko w przypadku jeżli z wylotu wylatuje samo powietrze a nie powietrze+zassany piach bo piaskowanie murowanie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się ciesz, bo jak zda, to będziesz w tym temacie wpisywał, np. "żona nie zauważyła słupka pod marketem. pier*...e słupki" :D

Już pisałem coś w ten deseń... :-]

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 551#377551

Kupi się Golfa za "pińcet" z nowym akumulatorem i jego będzie sobie żyłować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno wbijesz się tam i porposisz o jakiś test drive w ramach wątku o jazdach testowych? - chętnie bym przeczytał czy auto jest warte wyprzedania całego majątku, oddania nerki i wypięcia tyłka na rogu Emilli Plater i Poznańskiej wieczorem :evil:

 

Chyba aż tak dobrego PR nie mam, ale w tygodniu możesz oczekiwać małego rajtapa, może nie Rollss, ale też chyba zamiesza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.