Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem gwint,zrobiłem na nim może z 200-250km i już coś napier.....ala jak złe,myślę już znając moje szczęście wytłukłem coś w zawieszeniu,pojechałem do warsztatu wszystko sprawdzone,wahacze,wszystkie końcówki,amortyzatory itp i nie ma się do czego przyczepić,później żeby jeszcze potwierdzić stacja diagnostyczna wjazd na szarpaki i też wsio ok,nie mam pojęcia co się dzieje :zly::zly: puka na dołkach i nierównościach,coś jak by poduszka amortyzatora :dontknow:

 

Może głupota ale wszystkie koła dokręcone ? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

patryczken16,tak było skręcone na starych poduszkach,na początku było wszystko wporządku stuki zaczeły się tak jak pisałem po około 200-250km

GracjanS4,tak koła dokręcone pneumatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt,gumy są wydaje mi się że patryczken16 może mieć rację,pozatym jak by były to zwoje to wcześniej było by słychać a tu jest ewidentnie takie głuche puk puk,podobnie tłuką tuleje wachacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakiś sposób dobry na pylenie, drzew, roślin, trawy czy kij wie czego jeszcze, bo dziś akurat kiedy oddawałem samochód, to musiało akuratnie mocno wiać i całe czarne auto, w zielonym pyłkowym gów***, a każde przetarcie pyłków nawet najdelikatniejszą microfibrą kończyło się śladami na lakierze, ja nawet podczas polerowania nie zapyliłem go tak jak te pyłki, chyba trzeba pomyśleć o hermetycznym zamykanym garażu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtassss, :lol::lol::lol::kox:

zaopatrz sie w nóż tapicerski, bo czasami nie chcą sie odkleić litery od 'zewnętrznej' folii

 

Dupa tam. Odkleiłem wszystkie folie (tak kawałeczek) i jak w mordę strzelił jest ciemno szara :( wrrrr ma ktoś białą na sprzedaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jmajka, wyciąć drzewa :lol:

podjechać na bezdotyk spłukać za 2zł

 

dobre tylko pyłki potrafią przelecieć nawet wiele kilometrów więc nie da rady wyciąć wszystkiego w okolicy, a druga sprawa dlaczego mam jechać nie swoim autem na bez dotyk, nie wypada jeździć czyimś autem to po pierwsze a po drugie mam w pracy myjkę ciśnieniowa, i chyba szkoda spłukiwać samochód jak już jest wszytko gotowe wosk dressing, a właściciel już jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.