Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

weglus, na tyle właśnie mam jakieś stare Toyo, ale dopóki nie założyłem to były czarniutkie. Zobaczymy jak teraz będzie i najwyżej kupię Tenzi Trucka co miałem już zrobić wcześniej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, no dziwię, bo byłem dwa razy na bezdotyku i dwa lub trzy razy myłem pod domem i nie robiła się po obmyciu czarniejsza. Przetarłem wczoraj z ciekawości szmatką i też zbytnio nic nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, szanujmy się, świnie do motelu, Pawle :dontknow::dontknow::dontknow:

 

Ale co ciekawe, zaczęło trzeszczeć zaraz po wizycie u Ciebie. Przypadek ? NIE SĄDZĘ

 

Obniżony, zaspawany. Spróbuję jeszcze trochę pokręcić, może się uda coś zrobić :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, no dziwię, bo byłem dwa razy na bezdotyku i dwa lub trzy razy myłem pod domem i nie robiła się po obmyciu czarniejsza. Przetarłem wczoraj z ciekawości szmatką i też zbytnio nic nie pomogło.

 

U mnie tez przez dwa tygodnie od zalożenia "zbrazowałi jakby

 

Ale dotknąlem i sięokazało, że kurz po prosru złapały.

Dziś po myjce kropelkowanie wróciło i jest tak :good:

U mnie winą tej ilości kurzu na oponie była akurat opcja "na bogato" :mrgreen:

 

teraz jest tak :good:

 

endurance.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się wyspać :cry: Ocieplania bloku ciąg dalszy :wallbash: Po nocce w pracy, położyłem się po 6 rano, o 7 świdrujący dźwięk wiertarek udarowych oznajmił mi, że zaczęła się zmiana ekipy budowlanej. I po spaniu :/ W międzyczasie, oczekując na chwilę ciszy, która pozwoli na krótką drzemkę zjawiła się następna ekipa ocieplająca dachy, ci mają hałasować tylko do 21. Może się jednak kiedyś wyśpię :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś zaczęło mi pukać w Renacie. Obstawiałem z początku wydech, ale potem wahałem się między rurą a łożyskami, ale teraz z tatą zbadaliśmy to i owo organoleptycznie i możliwe, że zderzak tak hałasuje :o Ale nie do końca jestem przekonany, bo tocząc się 5 km/h ostatnio tak coś tłukło jakby zaraz coś miało się urwać. Jak nie sraczka to urok :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.