Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kupiłem 5L farby do ścian w jednym z molochów budowlanych otwieram w domu a tam brakuję ok litra farby :shock: Ktoś kupił farbę odlał ile zabrakło po czym zawiózł do zwrotu,to takie polskie :|:zly: Mam nauczkę żeby na przyszłość otwierać przed zakupem,na szczęście wystarczyło na pomalowanie. Jakim trzeba być burakiem żeby na dokupienie litra farby za 20 zł było szkoda,lepiej ukraść i cieszyć się że się wyd*mało system :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 5L farby do ścian w jednym z molochów budowlanych otwieram w domu a tam brakuję ok litra farby :shock: Ktoś kupił farbę odlał ile zabrakło po czym zawiózł do zwrotu,to takie polskie :|:zly: Mam nauczkę żeby na przyszłość otwierać przed zakupem,na szczęście wystarczyło na pomalowanie. Jakim trzeba być burakiem żeby na dokupienie litra farby za 20 zł było szkoda,lepiej ukraść i cieszyć się że się wyd*mało system :wallbash:

 

spoko, kumpel robi w budowlanym i norma jest oddawanie farby z dolana wodą, a kolejny patent to wsypywanie piasku zeby waga sie zgadzała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 1 w nocy skończyły nam się światła w lawecie, zjazd na parking, wszystko ok ale świateł ni ma...trza było czekać do 5 aż zacznie się widno robić :o Ale za to spalanie w vectrze 1.9 cdti 150ps wyniosło na trasie 1200km tylko 4,2l/100km, mój rekord jeżeli chodzi o najniższe spalanie,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka ładowania na wolnych obrotach. chyba altek "pad"... Szczęście w nieszczęściu, że na allegro jest nówka, oryginał valeło za połowę ceny regeneracji. Co nie zmienia faktu, że Laguna jest o parę metrów bliżej zjazdu z najwyższego piętra parkingu Blue City. Bez kierowcy...

 

Na chwilę obecną pojedynek o miano następnego auta wygrywa samochód nie na F :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to spalanie w vectrze 1.9 cdti 150ps wyniosło na trasie 1200km tylko 4,2l/100km, mój rekord jeżeli chodzi o najniższe spalanie

 

U mnie 4.1 to rekord :D

A co do wkurzenia, to klima się skończyła, więc korobotronix w dół i dziś zapalenie ucha :(

Klima dziś z rana nabita, ale co z tego, jak ucho boli :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak walczy kulturysta z pajacem striptizerem to nie moze byc ciekawa walka. Najbardziej jednak rozbawilo mnie tlumaczenie pizdusia ozdoby. W stylu przedszkolaka, jakies chore tlumaczenia ze kontuzja ze to "tylko dlaczego te gwizdy no ludzie?!" haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myslalem, ze znalezc fajne auto to taki problem :cry: szukam w202 w benzynie, po lifcie 1998-2000 :/ Moje niestety zakonczylo swoj zywot, a juz zrobilem w nim tak jak chcialo zeby wygladala... i w nie calej sekundzie panna cordoba wjechala... ii koniec :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak walczy kulturysta z pajacem striptizerem to nie moze byc ciekawa walka. Najbardziej jednak rozbawilo mnie tlumaczenie pizdusia ozdoby. W stylu przedszkolaka, jakies chore tlumaczenia ze kontuzja ze to "tylko dlaczego te gwizdy no ludzie?!" haha

taka mial taktyke.. widziales ze wiecej ciosow zadal ten twoj striptizer jak napisales a zostal wygwizdany.. tacy sa ludzie. Sedzia powinien Burneice tez da dyskwalifikacje za brak checi do walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak walczy kulturysta z pajacem striptizerem to nie moze byc ciekawa walka. Najbardziej jednak rozbawilo mnie tlumaczenie pizdusia ozdoby. W stylu przedszkolaka, jakies chore tlumaczenia ze kontuzja ze to "tylko dlaczego te gwizdy no ludzie?!" haha

taka mial taktyke.. widziales ze wiecej ciosow zadal ten twoj striptizer jak napisales a zostal wygwizdany.. tacy sa ludzie. Sedzia powinien Burneice tez da dyskwalifikacje za brak checi do walki.

 

no sorry ale to "pajac striptizer" praktycznie cały czas uciekając unikał walki, a ciosy zadał gdy Bruneika do niego podchodził...

ogólnie ta "walka" to jeden wielki cyrk !!

 

 

a co mnie wkur... to mokre auto po deszczu i czterech debili, którzy postanowili zabawić się wyciągniętą ze śmietnika puchową kołdrą :wallbash: połowa aut na parkingu, w tym moje, wygląda jakby się właśnie wypierzała :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.