Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Uciachałem sobie kawałek palca krajalnicą kuchenną i uj z mycia auta przez kilka dni - albo i dłużej. :cry:

Dobrze że nie uciachałem całkiem bo pewnie by się gady nie bawili w przyszycie tylko do kosza bo za mały kawałek. :wallbash:

I wkurzyła mnie babka na pogotowiu jak się zapytałem kiedy mnie przyjmą, odpowiedziała "Do 6h można przyszywać od ucięcia/odcięcia więc niech pan siada i czeka"

No kuźwa cycki mi opadły i usiadłem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przeciąłem sobie do połowy palec nożem do tapet - działo się :mrgreen: Potem odkurzałem butelki, w locie się roztłukła i odcięła mi fragment wskazującego nad paznokciem, takie zagłębienie i kością na wierzchu :lol:

 

Zarośnie i będzie haraszo :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie jutro się zamieniłem na drugą zmianę czyli 12tą aby wstać rano i w cento wyczyścić nadkola oraz koła. Idąc teraz koło auta mówie zapalę niech pochodzi trochę bo stał 1,5tyg sobie. Przekręcam kluczyk a tu pisk jakby syrena wyła, kontrolka akumulatora pali się i czuć zapach spalonej gumy. Gaszę auto następnie już nie da rady zapalić. Wniosek alternatorek powiedział papa widać nie chce auto być czyste albo ja mam złe podejście :zly::zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly tydzien sloneczko i temp. powyzej 20 stopni a ja siedzialem w pracy... dzis jeden dzien wolnego i co ?! :zly::wallbash: ##&%#@ pada deszcz !!! a mialo byc tak pieknie! gril, piwko i odpoczynek... pozostaje tylko piwko i kielbacha z patelni... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.