Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zostawiłem otwarty garaż, udając się na konsumpcję. W garażu pudełeczko z gąbkami. Zadowolony wracam z pełnym brzuszkiem i co widze ? gąbkę z jakąś dziwną plamą i na niej jakiś piasek.

Od tego dnia znienawidziłem koty, nowa gąbka wykończeniowa poszła w kosz....Jak pewnie domyśliliście się, kot, kocur, cholerny futrzak, najszczał mi na gąbkę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj: 15 stopni w cieniu więc akcja bezdotyk. 12 zeta w maszynę i full program.

10min po odjechaniu ze stanowiska się rozpadało, do tego później 500metrów polną drogą :wallbash: i auto uwalone jak po rajdzie przeprawowym :dontknow:

 

dziś: powrót do domu A4 Wrocław >>> Katowice, po drodze zabiłem chyba wszystkie muchy, muszki i inne latające dziadostwo jakie się obudziło po zimie. Gril, maska i szyba wyglądają jak jedno wielkie cmentarzysko. Po drodze zatrzymałem się na kawę na mopie, kawa pyszna. Wracam do auta i widzę, że rodzinka którą mijałem po drodze z maka zgubiła na przejściu jogurcik (duże danio) więc chcę go podnieść... i w tym momencie przejeżdza po nim tir :wallbash: jakimś cudem mam TYLKO drzwi w jogurcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dopiero zdjąłem maskownicę z grilla założoną przez tatę co by się przez zimę szybciej samochód nagrzewał i okazało się, że tatko za mocno zapiął trytytkę i kawałek grilla odpękło ;/ Teraz będę polował na tą część od Clio Sporta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.