Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chcialem wymienic poduszki amortyzatorow... Wszystko pieknie, sciagacze,klucze itp... Szkoda ze pokrzywiona byla sruba lacznika stabilizatora, tak ze nie dalo sie odkrecic... Niestety diaxa nie mialem :-( ale zeby bylo fajniej to wymienilem kola na letnie i sa tak krzywe ze nie da sie jezdzic, jeszcze przerzuce przod z tylem i zobacze co to da,tak czy siak musze je wyprostowac, tylko nie wiem czy sie uda, jak nie to bede musial sie pozegnac z turbasami... Pozniej pojechalem jeszcze na szybki bezdotyk, a tam na lakierze tafla...

wp001842.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana wstalem z nadziaja :ad: przy aucie... i dobrze sie zaczelo sloneczko grzeje... ale do czasu pierwszego deszczu... i tak juz 5 razy samochod przepychalem do garazu i z garazu jak znow sie pojawialo slonce zeby sie wygrzewal. Chwile temu zaczelo grzmiec no to juz przegiecie :zly: auto schowane i przerwa chwilowa w dalszych pracach :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachciało mi sie samemu koła zmieniać, bo pomyslalem ze jak co roku sobie sam przeczyszcze piasty, umyje itd.

 

Efekt prac: połamany klucz do kół i uszkodzona koncowka do srub antykradziezowych. Koniec koncow kupilem nowy klucz 55 cm i jakoś poszło, a sruby wymienilem na zwykle, zeby potem przygod nie bylo w trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umyłem szyby glassem i położyłem rainXa i ... zaczęło padać :(

 

Czyli dobrze zrobiłeś :>

Mnie wkurzyła żonka, Pojechaliśmy na Motoshow i oczywiście po 30min , kiedy idziemy itd.

Ech a ja później musiałem 2h latac po sklepach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.