Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

danielek., ja odrazu zamówiłem folię CARPOINT bo wiedziałem, że z tymi tanimi wyjdzie b. kiepsko, no i poza tylna zrobiłem boczne w 406, clio i jest bajka - łatwo się poddaje pod opalarką :) (to w gruncie rzeczy nic trudnego- 2 filmiki na YT a jaka satyfakcja jak wyszło ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, :good:

kuraś, Właśnie chcę same boczne w tylnych drzwiach ściemnić,bo na tylną mam roletę wiec to w zupełności wystarczy.

Kupiłem jakiś śmietnik za 20zł myślałem że będzie spoko a ona nawet nie jest termokurczliwa,ale czego tu wymagać za taką cenę.

Najtańszy zakład jaki znalazłem życzy sobie 260zł za oklejenie szyb tylnych drzwi w Toledo II,cena wdł mnie średnio okazyjna :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego wymyjesz uszczelki prowadnice itd i zobaczysz jak szyby zaczną szybko jeździć :D

 

Dokładnie :good:

 

A co do folii to tej najtańszej zmarnowałem 3 rolki żeby "jakoś wyglądało" w skodzie. A z passatem od razu pojechałem do zakładu.

 

Bierz folię 3M, facet przy mnie oklejał i nawet miał taki sam sprzęt jak ja (rakla). Powiedział tylko, że niemożliwością jest oklejenie szyb tą tanią folią bez jej porysowania itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem sprzatac woskowac pucowac itp itd i co? zaczelo padac :zly: A jeszcze samochod musze odstawic... wiec chyba bede jechal tempem zolwia omijajacym wszelka wode :D

:-] to ja mam większe szczęście dwa miesiące nie jeździłem swoim bemewu,dziś wyjechałem go przewietrzyć i oczywiście deszcz,w niedziele będzie :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy chyba nie czytałem tego tematu i z racji tego, że ostatnio w pracy nie wiele się dzieje(kryzys odwiedził branże reklamy) zaszalałem i przeczytałem z 20 stron :)Czytając przypomniała mi się pewna przygoda.

 

Za czasów kiedy miałem jeszcze 206-s16(ważne w dalszej cześci:) ) w moim rodzinnym mieście- Puławy naciąłem się na "kierowce bombowca".... koleszka prowadził TIRa zaopatrującego BIEDRONKI :) Na uwagę zasługuje fakt, że w całym mieście jest zakaz poruszania dla samochodów ciężarowych, a on zapieXXXXla jak zły... zajeżdżając wszystkim drogę...przechodząc do historii właściwej jedziemy drogą 3 pasmową... skrajny lewy i środkowy zajęty, na prawym on (pas w pewnym momencie ma tzw martwe pole, dla osób włączających się do ruchu z prostopadłej ulicy...)ja na środkowym na wysokości połowy naczepy, kierowca-wariat ciśnie ostro prawym pasem z nadzieją na ominiecie wszystkich- w pewnym momencie zobaczył, że nie bedzie w stanie dalej jechać więc patrzy w lusterko kierunek i mimo, że widział mnie tam, wskakuje na mój pas...całe szczęście lewy skrajny wolny więc zepchnięty wskakuje tam-redukcja do 2 delikatny bucik i wyprzedzam... nie chcąc być mega Złamasem delikatnie hamuje i jadę 20km/h przed koleszką- on wkur...ny daje, światłami, klaksonem, siedzi mi centralnie na zderzaku...nagle przejście dla pieszych, a na nim starsza Pani i Pan-jako nauczony szacunku do starszych ludzi zatrzymuje się niemalże w miejscu.... gość na szczęście robi to samo z tym, że słyszę jak wszystko co miał na pace poszło w pi----zdu. Wysiada z wozu i idzie do mnie-typowy kierowca tira-1,9m 100kg, bezrękawnik, wykałaczka w zębach(za wyraz twarzy powinien dostać z miejsca 5 lat :D ) łapie za klamkę i wyciąga mnie z wozu-zadowolonego, uśmiechniętego i śmiejącemu mu się w Twarz...nie wiem dlaczego ale gościa jakoś to tak zbiło z pantałyku, że nie wiedział co zrobić... powyklinał, pogroził... a z mojej strony usłyszał dlaczego to zrobiłem... :)

Obstawiam, że premii w tym miesiącu mógł nie dostać :) Towar też raczej nie trafił na półki :)

 

To raczej nie jest rzecz, która mnie wkurzyła...ale nawiązuje do tematyki :)

 

 

Informacje dodatkowe:

-było to w lecie

-akcja szarapniny trwała z 3 min

-prędkość kolesia w pewnych momentach przekraczała 80 km/h w momencie zepchnięcia mnie mieliśmy po 50-60 km/h

-moja radość wynikała z tego, że należę do grupy ludzi, którzy wiedzą jak zrobić komuś kuku niezależnie od jego predyspozycji fizycznych :-] Raczej nie wiele osób jest w stanie zrobić mi krzywdę... 8-):song: A ja póki mnie ktoś pierwszy nie uderzy nie robię nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buka, u mnie chłopki gdzies z pkp załatwili. A wiem że też sa taki traby dostepne ale pod spreżarke.

a traby kolejowe nie sa tylko na sprezarke?? bo jesli sa o podobnej mocy na 12V lub zauwazalnie lepszej od tych klaksonow w samochodach osobowych to poprosze o namiary ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marszo, całkowicie popieram takie zachowanie na drodze! Nic tylko mieć mocny samochód, dużo czasu i idiotów blokować. Raz w miesiącu robię trasę ok. 400km i jak widzę to co się wyprawia to aż może człowieka roznieść.

 

Ze mną jak ze mną- nie mam zbyt dużej mocy pod maską i nerwów do tego żeby się z ludźmi bawić, ale mojego ojca nie daj Boże żeby ktoś próbował ma ciągłej/na zakręcie/ w miejscu szczególnie niebezpiecznym wyprzedzić, lub zepchnąć z drogi... :oops: Następstwo darmowej lekcji bardzo przepisowej jazdy gwarantowane :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.