Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

Właśnie wróciłem z nocnego, wiosennego spacerku po ogrodzie...

Przy okazji odśnieżyłem schody na balkon i odgarnąłem śnieg z satelity - trzeci raz dzisiaj. Przez całą zimę nie było potrzeby jej odśnieżać ale w końcu mamy wiosnę :kox:

Na podjeździe zmierzyłem świeży śnieg, który spadł od południowego odśnieżania - 17cm...

Jeszcze gałąź drzewa od sąsiada opadła i niebezpiecznie opiera się o mój kabel z internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 1 Kwiecień 2013, 06:08 ]

g.pajak, widzę że masz opracowaną moją metodę ;) Apropo kontroli trakcji, jak ktoś kiedyś mi powiedział - jeśli włącza się jakikolwiek system (abs, asr, etc.), to znaczy że za szybko zapie... ;) Z każdym rokiem jestem coraz bardziej skłonny zapisać to jako przykazanie do KD ;)

 

Te system są włączone cały czas i pracują bez przerwy. Zbierając mnóstwo zmiennych kontrolują sytuację. ;)

Czyli idąc tym tropem nie pojechałbyś nawet 1 km/h :-]:D

 

U mnie tyle śniegu napadło, że myślałem, że ktoś zamienił mi auto na X6 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te system są włączone cały czas i pracują bez przerwy. Zbierając mnóstwo zmiennych kontrolują sytuację. ;)

Włączone są cały czas, ale nie cały czas ingerują w jazdę - o to chodziło w wypowiedzi i każdy tak to zrozumiał. Albo piszesz to, żeby czepić się słówek - robiąc z siebie niepotrzebnie eksperta, albo nie wiesz o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te system są włączone cały czas i pracują bez przerwy. Zbierając mnóstwo zmiennych kontrolują sytuację. ;)

Włączone są cały czas, ale nie cały czas ingerują w jazdę - o to chodziło w wypowiedzi i każdy tak to zrozumiał. Albo piszesz to, żeby czepić się słówek - robiąc z siebie niepotrzebnie eksperta, albo nie wiesz o co chodzi.

 

1. Nie spinaj się

2. Czytaj ze "zrozumieniem"

3. I przede wszystkim cytuj całość, bo reszta wypowiedzi świadczy o tym, że robię sobie zwałę, ale jak wolisz widzieć problem i nie rozumieć co kto pisze to ja już Ci nie pomogę. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wolisz widzieć problem i nie rozumieć co kto pisze to ja już Ci nie pomogę. 8-)

...łaski nie robisz. Możesz nawet zrobić focha jak chcesz...

 

To Ty zacząłeś dziwne teorie wypisywać, nie ja. Trochę ciężko było z tego żart wyczytać :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.