Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No tak ale teraz fajnie po stolicy sie przejechac, natomiast nikomu sie nie chce. Wola posiedziec w domu cieplo, nie chce sie odsniezac auta. Wiem moze ja jestem dziwny ale z checia bym wsiadl w samochod i z kims gdzies pojechal obojetnie czy trasa xxx km czy tak po prostu przejechac sie po okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym "systemie" wiele lat temu włączyłem funkcję "silence" w czasie jazdy i jakoś to z reguły działa..

Ja, podczas gdy system, z trybu początkowego "stand by" przełącza się w tryb "armed" (u mnie przełączenie następuje przy ok 60km/h)a zaraz potem "active" - włączam u siebie system TI "Totally Ingore" :-]

He, to tylko ja w stosunku do teściowej(od 2 lat byłej), zachowałem się brutalnie :/ . Kiedyś odworząc Ją z wesela, zaczęła mi robić wykłady na temat mojego zachowania(czekając na Nią potańczyłem trochę z fajną blondynką), potem nagle zaczęła robić za pilota rajdowego, kontrolując mój sposób prowadzenia. Cóż, zatrzymałem się i kazałem Jej spadać, ta chwila była warta wszystkiego, po oznajmieniu, że nie znała mnie z tej strony, spojrzeniu w ciemne pola gdzie stanąłem wydusiła, że może trochę przesadza. Końcowy etap przebyliśmy słuchając muzyki. Późniejsze wyjazdy już były bardzo miłe, komentarze ograniczały się do "ale wolny ciul przed nami". Ogólnie ten incydent bardzo oczyścił atmosferę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zatrzymałem się i kazałem Jej spadać

Miszcz :lol::good:

Moja matula już się ogarnęła. Teraz co najwyżej łapie się za tej wihajster na podsufitce :D Co jak co, ale ze staruszkami staram się nie szaleć. Teściowej jeszcze nie miałem okazji szoferować :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
że kiedyś się jeździło na jednych oponach i latem, i zima i dawało radę

 

To były inne opony....

 

Co cytujesz wybiórczo :P

 

 

po co wyjeżdżać na letnich w taką pogodę? :o nawet jak juz musimy to założenie zimówek nie trwa 2 dni tylko 30 minut :dontknow:

 

Tak, ciekawe :o Znajdź mi czynny warsztat w święta. No chyba, że masz maszynę do ściągania opon z felg w garażu ;)

 

 

A tego śniegu to już w sumie przeszło 30cm napadało :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam odwiozłem dziadka autem na zimowych, wyjechałem swoim na letnich żeby zobaczyć jak sie jeździ. zrobiłem testowo jakieś 500metrów. auto rusza, skręca, do 30km/h nawet jedzie ładnie, ale niestety nie hamuje zbytnio. do wtorku mój może stać, jeżeli będize dalej padać to zimowe znów wlecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

kaffel123, Wiesz ile razy ja słyszałem, że będą wielkie opady śniegu tej zimy - i co - NIC.

A teraz taki kataklizm wiosną się przydarzył...

A opony zmieniłem w środę, bo byłem na przeglądzie i pasowało to zrobić za jednym razem.

Żadnych dalszych wyjazdów na święta nie planowałem, prognoza wspominała o opadach - tylko, że jak się nie wyjeżdża bladym świtem, tylko w południe to wszystkie drogi są już odśnieżone, rozjechane itp.

Klęski żywiołowej nikt nie zapowiadał w zeszłym tygodniu :D

Wczoraj dopiero na lokalnym portalu napisali, że może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z założenia, że wszystko ma swój czas i nie ma co przed szereg wychodzić. :)

Dokładnie, śnieg w Marcu, Kwietniu to nie jest jakieś niespotykane zjawisko a i zdarzał się w Maju, było parę dni ocieplenia i wszyscy oszaleli, że to już wiosna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyście dobrze mnie zrozumieli ja nikogo nie oceniam czy nie krytykuje. Każdy ma swój rozum i wie co robi.

 

Ale macie też racje bo w piątek byłem z mamy skodą na przeglądzie i panowie się pytają czy zmieniamy opony, ja że jeszcze przyjdzie czas.

I co te zimówki co zostały uratowały mnie bo było by bliskie spotkanie z sarną. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, Spokojnie, przez noc dosypie jeszcze dyszkę :good:

A żeby Ci śmierdzielu tego topielca zasypało, żebyś nie mógł odśnieżyć, żebyś nie mógł odpalić, a na koniec żeby się pod ciężarem śniegu ten sztrucel załamał. Od 22 nie pada, meteo dalszych opadów nie przewiduje.

 

To tak na szybko, 1,5h i po sprawie :mrgreen:

 

IMG_3220.jpg

 

IMG_3230.jpg

 

IMG_3232.jpg

 

IMG_3235.jpg

 

IMG_3240.jpg

 

IMG_3241.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.