Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

K*(^&^% matka mnie rozdrażniła i jak parkowałem pod domem to rozwaliłem zderzak sąsiadke w Sienie.

 

Michał, nie obraź się, ale... znajdź jakiś sposób na swoje emocje (sport, kochanka etc). Przenoszenie nerwów na kierownice kiedyś może skończyć się znacznie gorzej, czego Ci nie życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakikwap, w garażu u siebie mam przetoczyć ? :o Przetoczenie pewnie z 150-200. A za 4 stówki mam funkel nufki ATE seramik brejks ultraleggera bella fantastika.

 

Paweł, zobaczymy jeszcze, bo może zimoweslicki robią taki zamęt. Ogólnie nie było najmniejszych problemów, a od 2-3 tygodni takie cyrki. A mnie tak wpienia, jak coś mi bije/stuka/puka, że jutro do IC się wybiorę i zaraz się coś podmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetoczenie pewnie z 150-200

 

No co Ty gadasz :shock:

 

Myślę, że 70-100zł MAX !

 

Przecież dla tokarza to żadna robota jest- z zamocowaniem noża, tarcz i paroma przejazdami nie zajmie to więcej niż 30min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, parę razy było schlagartigbremsen, ale :o

 

Dziwny temat, może to te kartofle na przodzie robią takie cuda. Chyba do wieśków z ASO trzeba będzie się udać. Strach pomyśleć, może coś się pozapiekało i mi para z koniuf ucieka ? :shock::shock::shock::/:/:/

 

Kama, ale ja chcę dobrze, a nie tak sobie na oko :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie sprawdź wyważenie kół... Ja miałem tak że w czasie jazdy było naprawdę lekko wyczuwalne drżenie przy ściśle określonej prędkości ok 120km/h, jednak przy hamowaniu chciało wyrwać kierownicę z rąk przy prędkościach powyżej 100km/h.

 

Po wyważeniu na porządnej wyważarce (pytaj kiedy ostatnio kalibrowali) wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.