Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ehh non stop molestujący mnie dialog o przedłuzenie umowy, spoko

W koncu odebrałem.. Pani mówi ze ma dla mnie promocje 1 zł przez 3 miesiace a pozniej 65 zł za 10 Mb/s

A dla nowych klineów 20Mb/s za 49.90 masakra

musze poszukac alternatywy bo denerwuja mnie troche.

A najlepsze ze 3 dni wczesniej dzwoniłem do nich i pani powiedziała ze max moge wziac 6 Mb/s bo wiecej nie obłsuzy łacze i mogłem wziac teoretyczne 10Mb/s za 45 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dosyć, że śnieg mnie wkurzył, to jeszcze mam popsuty sterownik dmuchawy i mam w ogóle ten badziew odłączony i zero nadmuchu. Kompletnie nic nie widziałem przez zaparowane szyby. Musiałem miziać szybę brudną rękawiczką :kox: Na dodatek wycieraczki mi się oblepiały śniegiem i ładnie sobie wodę po szybie rozprowadzałem :wallbash: Why God? Why?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiec piszacy od wczoraj w sprawie felg jakis desperat chyba bo pisze ze nie ma tyle kasy ale zebym mu sprzedal :D a dzisiaj strzelil fochem bo nie chce mu sprzedac felg za cene ktora mnie nie interesuje

 

To bankowo ten sam co chciał ode mnie kupić fele za połowę ceny i kozaczył, że to świetna cena i nikt mi więcej nie da (psycholog jakiś czy co :D) i pisał/dzwonił codziennie, że on już jedzie po te felgi za pół ceny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi za to pisał, że ma lepsze do kupienia blisko siebie i w tej właśnie cenie, ale jednak wolałby ode mnie :lol: ostatecznie poszły po 2 dniach za normalną kwotę - "stówka" i gość się na mnie obraził hahaha :D

Są asy w tym kraju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.