Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

uprawnień do sprawdzenia gaśnicy raczej nie ma, ale przeczytać na naklejce datę końca legalizacji może...

 

w sumie sami policjanci sugerują, że taka sytuacja nie powinna skutkować mandatem :o:o

http://isp.policja.pl/palm/isp/12/2335/ ... snice.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Słyszałem dziś rano w radiu, że w Bydgoszczy po południu ma zacząć znowu sypać... do 20cm śniegu ma spaść :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprawdzenia aktualnej pogody polecam:

http://www.meteo.pl/

Opracowywana przez Uniwersytet Warszawski, obejmuje większość aspektów związanych z pogodą.

:good:

Ale faktycznie w tamtym roku już gdzieś koło 22 miałem letnie na aucie i wydawało mi się ze to późno a teraz to pewnie dopiero w połowie kwietnia szczególnie że jeszcze nie ogarnięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meteo.pl najlepsza na następny to dzień :) Na dłuższą to w sumie whatever bo i tak wróżenie z fusów. Najbardziej mnie wkurza jak oglądam w TV te ich wszystkie prognozy na 16 dni i z tego oczywiście nic się nie sprawdza. Baaa nawet na drugi dzień ciężko o "przepowiednię". Ale na końcu zawsze pokazują swoją sprawdzalność i zawsze 80-90% się pytam czego? Tam chyba jedno kółeczko uciekło i powinno być w promilach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzaKal, Niewiele znam osób które precyzyjnie operują lewą nogą. Lewa jest przyzwyczajona do trybu pracy 0 1. Ale jak umiesz tylko musnąć hamulec to szacunek. :good:

 

ja kiedyś próbowałem lewą wcisnąć, przy małej prędkości prawie stanąłem w miejscu :dontknow:

ja tam umiem, ale we wszystkich samochodach to działa...

W takim jednym z elektroincznym pedałem gazu to jak tylko muśniesz hamulec to mimo iż będziesz miał gaz w podlodze to i tak elektronika odcina gaz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gaśnicy to polskie przepisy mówią tylko, że gaśnice masz mieć w aucie i tyle.

A ja z miłą chęcią bym mu powiedział, żeby pisał wniosek do sądu za 50zł i stracił po robocie pół godziny na papierki i potem latał nawet jak ma wolne po sądach.

Za każdym razem śmiałbym mu się w twarz, że jest idiotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gaśnicy to polskie przepisy mówią tylko, że gaśnice masz mieć w aucie i tyle.

A ja z miłą chęcią bym mu powiedział, żeby pisał wniosek do sądu za 50zł i stracił po robocie pół godziny na papierki i potem latał nawet jak ma wolne po sądach.

Za każdym razem śmiałbym mu się w twarz, że jest idiotą.

 

 

z tego co pamiętam, ludzie z firmy p.poż którzy robili przegląd na moim obiekcie też mówili, że policjant może tylko sprawdzić czy gaśnica jest w aucie i nic poza tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art. 97. Kto wykracza przeciwko innym przepisom o bezpieczeństwie lub o porządku ruchu na drogach publicznych,podlega karze grzywny do 3 000 złotych albo karze nagany

 

Z tego art dostalem mandat... No nic zaplace i tyle, ale uwazam ze zrobil to po zlOaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.