Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

yukon, u mnie każdy konsultant mówi co innego. Dopiero technik powiedział, że nie mogą mi od tak włączyć znowu 6Mb, bo teraz jest inaczej i puszczają sygnał np. do 10Mb i dopiero automatycznie jest sprawdzane jaką szybkość może wyciągnąć i po czasie się stabilizuje. Facet przyjechał i stwierdził, że jest wszystko OK, ale jakoś nie szło mu przetłumaczyć, że mi rwie połączenie. Dwa dni temu bodajże uruchomili mi mechanizm stabilizujący, ale wciąż mam tylko niecałe 5Mb, chociaż wcześniej spokojnie było 6. I bądź tu mądry. A zaczęło się od tego, że przez kilka dni miałem ledwo 4 i chciałem dowiedzieć się o co chodzi. No to jeb i okazało się, że poszło zgłoszenie na 20 Mb :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yukon, mieli dzwonić po tym całym procesie i powiem co i jak. Jeśli nie będzie tych 6 co miałem, to będę tak długo wzywał technika aż coś z tym zrobią. W ogóle nie chciałem mieć szybszego neta i sami dobrze wiedzą, że 10Mb u mni kuleje, to puścili mi aż 20. Potem niby zeszli do 10, ale też lubił się rozłączyć i w końcu technik przyszedł i rozkłada ręce, że nie może 6 włączyć. I bądź tu panie mądry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wirus_kamil, to chyba znaczy, że jest za nisko :mrgreen:

 

albo za miękko z przodu :-]

 

Chyba jednak trochę za nisko :evil: I trochę wysyp dziur :zly: ponad dwa lata przejezdziłem i nic a po tej zimie miazga jakaś jest. Swoją drogą ta miska chyba była słabsza niż orginał :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wirus_kamil, wspawaj osłonę miski z 3-4 mm blachy, ja tak sobie osłoniłem miskę gdy Leona położyłem -60/-40, skutek był taki, że jak coś zahaczyłem to był taki specyficzny dźwięk i zdarzyło się, że w nocy zobaczyłem słup iskier w lusterku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porysowany błotnik w skodzie :/

Mam pecha z tym autem.

Miesiąc temu pożyczyłem komuś z rodziny i mi zderzak rozwalili na zaspie , pękły zaczepy i zderzak od spodu , póki co kasy mi jeszcze na niego nie dano...

tydzień temu cały bok ktoś mi rozwalił , błotnik wgnieciony i porysowany , drzwi dostały po listwie ochronnej więc nic wielkiego nie ma , no i tylny błotnik porysowany.

A dzisiaj od strony kierowcy rysa na błotniku damn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Teraz Combo , wyjeżdżam z garażu patrzę a na podjeździe leży kawałek wygłuszenia , otwieram maskę i co? wygłuszenie w skodzie zaczął szamać jakiś zwierzak bo jest całe rozszarpane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.