Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Blaszany cyrk w Warszawie na Wiejskiej stoi dalej a cyrkowcy w nim dalej pajacują udając że wszystko jest cacy goląc Polaków.

 

Polska polityka = Ż jak Żal, D jak Dramat, H jak Horror (to tak bez epitetów bo z epitetami można pojechać po bandzie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opodatkować wszystko, wydusić z obywatela każdy grosz nie dając nic lub prawie nic w zamian, brak ponoszenia przez urzędy odpowiedzialności za podejmowane decyzje(jeśli nawet ktoś wygra odszkodowanie to i tak wszyscy się na to składamy), to jest właśnie Polska. I narzekamy, a przecież to my decydujemy o wyborze przedstawicieli w rządzie(a wybieramy zawsze to mniejsze zło :( ), miejmy świadomość, że to Naród sprawuje władzę poprzez swoich przedstawicieli, a nie rząd nad Narodem. Umiemy się zjednoczyć w necie, wspólnie utyskiwać nad niedolą i tyle. Nie potrafimy/nie chcemy się zjednoczyć i dać wspólny upust niezadowolenia, przecież to my ich utrzymujemy :x A może skoro nie protestujemy w sposób zauważalny/odczuwalny dla rządu to jednak dla większości osób jest wszystko w porządku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I narzekamy, a przecież to my decydujemy o wyborze przedstawicieli w rządzie(a wybieramy zawsze to mniejsze zło )

Ja bym pozwolil dojsc do wladzy dowolnej frakcji. Zadna nie ma w programie gnebienia narodu.Dal im jeszcze wyzsze pensje. Powaznie.

Brakuje mi tylko jednej rzeczy. Jak juz sobie porzadza i sie nachapia, nie ma kto towarzystwa zlapac za mozde i rozliczyc z tego co zrobili. Nagrodzic za wysilek i do....c za wszystkie walki. Tak zeby kolejni mieli nad czym sie zastanowic w kolejce do "koryta"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrodzic za wysilek

To już opanowali, brak tylko odpowiedzialności za błędy, panuje absolutna bezkarność. Powinien być jakiś regulamin, coś w stylu kodeksu pracy, robisz źle/nic nie robisz wylatujesz. A to, żeby ich rozliczać pod koniec kadencji też jak najbardziej, tylko ktoś niezależny, bo pamięć ludzka jest krótka i pamiętamy tylko te rzeczy, które na koniec urzędowania przedstawiają politycy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażamy sobie ... ale chyba jest jakaś ustawa/rozporządzenie które nakłada na właścicieli aut (wszelakich) odśnieżanie go tak, by spadające elementy nie stwarzały zagrożenia dla innych uczestników ruchu ...

 

Tak się składa ze sam jeżdżę duuużym autkiem więc się wypowiem.

Mi jako pracownikowi nie wolno wchodzić na dach samochodu , musiałbym mieć badania wysokościowe pow.1,5m żeby legalnie tam wejść (chore prawo :wallbash: ) W przypadku gdybym spadł nie należy mi się nic a w dodatku mogę być pociągnięty do odpowiedzialności a chyba nie muszę nikomu mówić jaka plandeka jest śliska. Na zachodzie na każdej większej stacji rozstawiane są rampy by kierowcy mogli sobie odśnieżyć dach.

Tak więc proszę nas nie obwiniać wiem jak to jest bo po pracy tez wsiadam w osobówkę i też mnie to wkur... no ale takie mamy chore prawo.

Za drogi trzeba płacić , Viatolle już prawie wszędzie ale żeby coś pomóc :thumbdown:

O dobry , bezpieczny parking czasem ciężko już o rampach nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pardi, ciekawe rzeczy piszesz - ciekawe jak prawo przewiduje rozwiązanie takiej sytuacji. Masz stać i czekać aż się śnieg roztopi? :-)

 

Prawo mówi ze powinno być odśnieżone ,rzeczywistość mówi co innego , błędne koło. Ja jeszcze nie zapłaciłem ale często kończy się chyba mandatem , wszystko zależy od nastawienia kierowcy i humoru funkcjonariusza.

Ostatnio poruszano ten temat w radiu , komisarz powiedział ze należy wzajemnie się na drodze szanować i najlepiej zachować odległosć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie, bo się kupa do muszli przyczepi. :lol::lol:

Tak naprawdę do na dachu jest sonax i jest test 50/50.

Po lewej stronie samochodu jest Sonax, po prawej nie ma :lol::lol:

 

to widzę, że Ci się troszeczkę na glebe też wylało... przepierdzielone bo śnieg do lipca poleży :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, to jest właśnie cała kwintesencja mojego zawodu. Oficjalnie 3 stołki, w rzeczywistości 4 i trzy różne spółki. Do tego oczywiście degustacja, konserwacja, dystrybucja.

Jedzie jakąś lewizną :D

ja dla mnie brakuje sparafrazowania klasyka,

czyli końcowego słowa pt. masturbacja :mrgreen::lol:

 

[ Dodano: 12 Marzec 2013, 22:23 ]

Eryczek, to jest właśnie cała kwintesencja mojego zawodu. Oficjalnie 3 stołki, w rzeczywistości 4 i trzy różne spółki. Do tego oczywiście degustacja, konserwacja, dystrybucja.

 

egzekucja, masturbacja.

 

o nie doczytałem dalej, że ktoś jeszcze o tym samym pomyślał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.