Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wyobrażamy sobie ... ale chyba jest jakaś ustawa/rozporządzenie które nakłada na właścicieli aut (wszelakich) odśnieżanie go tak, by spadające elementy nie stwarzały zagrożenia dla innych uczestników ruchu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawa Prawo o ruchu drogowym (art. 66 ust.1 pkt 1 i 5) stanowi, że pojazd uczestniczący w ruchu drogowym ma być tak wyposażony i utrzymany, aby korzystanie z niego nie zagrażało bezpieczeństwu osób nim jadących lub innych uczestników ruchu, nie naruszało porządku ruchu na drodze i nie narażało kogokolwiek na szkodę. Używanie pojazdu w ruchu ma również zapewniać dostateczne pole widzenia kierowcy oraz łatwe, wygodne i pewne posługiwanie się urządzeniami do kierowanie, hamowania, sygnalizacji i świetlenia drogi przy równoczesnym jej obserwowaniu.

 

shine można zrozumieć że jest to kłopotliwe ale chyba lepsze niż zabicie kogoś takim kawałem lodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, na pewno widzieliście też nie raz bryły lodu oderwane od nadkola takiej ciężarówki. O taką bryłę też można rozbić auto, a w skrajnych przypadkach nawet zabić się. Czy proponujecie, by kierowca zatrzymywał się co 100km i oczyszczał auto z lodu :?: Trochę rozsądku Panowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chory kraj !!!!!!

 

Juz od jakiegoś czasu mysle żeby zabrać sie i wyjechać gdzieś indziej !!!!!

Oszukali wszystkich drobnych wykonawców dróg, autostrad, stadionów ( mnie tez) a do tego zabijają ustawami podatkowymi! Nie da sie juz normalnie prowadzić interesów w tym kraju !

 

[ Dodano: 12 Marzec 2013, 15:52 ]

Aaaaaa

 

 

By żyło sie lepiej !!! :wallbash::wallbash::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak PO wygra kolejne wybory... :-]

 

Wyjechać? Tylko gdzie. W większości krajów zachodniej europy mają nas za cyganów. Polonia "wali się" nawzajem jak tylko może... Do USA? wiza, green card irp. Kanada może... Australia?

 

Myślałem nad Tajlandią, ale transseksualiści mnie przerażają. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chory kraj !!!!!!

 

Mariusz, nie narzekaj - poczytaj Gazetę Wyborczą, Newsweek, obejrzyj TVN, wywiad z Panią Czubaszek (która jest już wszędzie) - tam jest "Zielona Wyspa", wszystko gra, nic sie nie przejmuj :evil::mrgreen: . Później przejrzyj sobie statystyki ekonomiczne w skali mikro i makro, dane Gusu, Eurostatu, wyłącz TVN, podetrzyj du*ę powyżej wymienonymi periodykami, spakuj walizki i....wyjeżdżaj tak jak zrobili to Chińczycy z Covecu :good:

 

 

P.S. dla wszytkich oburzonych jak to można podnieść rękę na jedyne "światłe i słuszne media" i Panią Czubaszek oświadczam, że czytam wszystko od lewa do prawa - od "Nie" i "GW" zaczynając na "Tygodniku Powszechnym" kończąc. Każde z ww. wydawnictw jest skrzywione w którąś stronę ale jak się ogarnie 4-5 gazet w których ten sam fakt jest opisany w zupełnie inny sposób to przynajmniej ma się jakiś ogląd sytuacji....

 

Najuczciwsza gazeta to Puls Biznesu - tam jest przewaga cyfr/liczb nad tekstem więc nie czyta się tego co "podmiot liryczny miał na myśli". Zresztą o czym my tu piszemy jak najbardziej czytaną gazetą jest "Fakt" gdzie newsem dnia jest, że komuś wyskoczyła pierś ze stanika albo, że Wojewódzki umył samochód wart 1 mln PLN na myjni bezdotykowej o do tego w trampkach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak alternatywy

Korwin-Mikke :o

+ 1 Jaki brak alternatywy ? Zawsze jest alternatywa :wallbash:

KNP lub UPR lub cokolwiek nie lewackiego i mamy wybór.

 

P.S. dla wszytkich oburzonych jak to można podnieść rękę na jedyne "światłe i słuszne media" i Panią Czubaszek

Mam nadzieję że nie ma na forum ani jednej takiej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki ona ma program ?

Trwam i Polsat. ;)

A jakie to ma znaczenie, skoro i tak nikt tego nie realizuje? :wallbash:

 

No właśnie. Tutaj potrzeba rewolucji, bo panowie są przyspawani do krzesełek i im wygodnie tak jak jest.

 

Czasem spotykam się z kilkoma znajomymi pracującymi w "służbach bezpieczeństwa" :| i czego ja się tam nasłucham, to moje. :-]

 

Co do ruchów Wolnościowych to polecam publikacje Sommera oraz zapoznanie się z dziełami Miltona Friedmana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.