Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zaraz po zrobieniu prawka trasę z x do y robiłem w 2h20min.Teraz po zrobieniu skromnych ok.50kkm zajmuje mi to załóżmy 2h40minut.Czemu?bo nabrałem pokory i jak wcześniej pewne fragmenty szedłem pod 2złote,tak teraz uważam,że złoty pięćdziesiąt jest sam w raz,nie pcham już się do wyprzedzania kolumn,jak mi parę razy ktoś się z kolumny wyrwał i było ostre hamowanie,nie idę za kimś ciemno jak zostałem na lewym pasie nie mając gdzie się schować,miałem przed sobą w odległości 100m tira i wiele wiele innych.Ekscytowałem się każdym siurkiem,który mi wymusił,zaczynał przyspieszać przy wyprzedzaniu itp.Teraz ciut rozważniej,a spokojniej ;)

Trzeba dorosnąć do pewnych rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah przypomnieliście mi Test Drive I na C64 w 87

 

 

Teraz czasem latam na g25 w LFS'a :)

 

Ciekawe czy na tej gierce ktoś szlifował refleks i kontrę w poślizgach :lol:

Po 20 latch gierki tego pokroju wywołują smiech ale kiedyś wywoływały palpitacje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty malolacie mozesz wiedziec o Amidze. :P

Fakt, ZX Spectrum widziałem tylko raz, u starszego kolegi... :P

Ale zaczynałem od Atari 65XE, potem przeskok o dwa wieki świetne na Amiga 500, następnie Amiga CDTV.

Coś tam tej technologii "liznołem" :P:D

 

Ach, to były czasy, aż się rozmarzyłem :roll::roll::song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tłukłem na kompie dopiero od 2002r i przeważnie samochodówki i chciałbym jeszcze raz zobaczyć minę taty jak wsadził mnie za kółko i chciał uczyć jeździć. Spojrzałem się na niego z politowaniem i pojechałem :lol:

 

[ Dodano: 10 Marzec 2013, 08:39 ]

Znów przeboje z netem. Co zresetuje router to mam inną prędkość. Po konfiguracji jest około 4Mb, a gry wyłączę go i włączę już 10, a od ponad tygodnia walczę żeby mi włączyli 6. Chociaż mi włączyli to badziewie przez 3 dni. Chociaż ku mojemu zdziwieniu net coś ostatnio działa stabilnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh dobra, próbowałem ze dwa razy żartem rzucić, ale wszyscy sobie prawie do gardeł skaczą, to ja passssssss...

 

Swoją drogą jeździłem G25 przez dwa tygodnie od premiery (dostałem na testy do domu; pisałem kiedyś artykuły o sprzecie komputerowym) i o ile kierownica jest świetna, to brakuje w niej przeciążeń. Jak potem wsiadłem do samochodu (minęło trochę zanim dostałem prawko), to mówię: no tak to my się bawić nie chcemy...

 

Za 600zł można kupić sprawną uzywkę. Wolałbym to nalać do baku. To jest ponad 2 tys km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Driving Force GT.

Może nie ma metalu,sprzęgła i manuala,ale ten sam system force feedback co seria G.

Strasznie się pałowałem na G,ale rozsądek wziął górę i dobrze,używam może 3x do roku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, sam miałem swojego czasu kupować Driving Force GT, ale chyba pół roku później kompa sprzedałem i zostałem przy laptopie :kox: Jak mi się przypomną stare czasy to aż się łezka zakręci w oku :( Całe dnie spędzone na przemian na graniu i spamowaniu na forum CD-Action :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawko mam od 11 lat, pierwszym moim autem byla 190, czyli jak przychodzila zima, mialem blisko duuzy plac do zabaw (teraz jakies termy wybudowali nie wiedziec po co :lol: ) Latalem bokami, przy czym uczac sie zachowania auta w roznych sytuacjach, pozniej w praktyce przy niespodziewanej utracie rpzyczepnosci wyrobilem w sobie pewne odruchy. Raz jechalem astrą to jak tylem mi zarzucilo, cale zycie przed oczami przlecialo i juz widzialem sie w rowie, ale jakos wyprowadzilem z poslizgu.. uuff... jak juz sie zatrzymalem to jakbym spod prysznica wyszedl :D

Troche km juz sie przejezdzilo, ale co wyjedzie sie na droge to przytrafiaja sie nowe sytuacje... Ciagle trzeba miec oczy dookola glowy, myslec za siebie i przede wszystkim rowniez za innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem coś dłuższego napisać o doświadczeniu i pewności na drodze, ale jak przeczytałem, że gra na kompie poprawiła umiejętności na drodze to prawie odpuściłem..

Mam 7 lat prawko, nie mniej niż 20 tysięcy rok w rok plus kilka dłuższych tras autostradami. Dwa razy wycieczka 1500km transitem z przyczepą, kilka przygód starymi autami z napędem na tył. I czuje się na chwilę obecną "jako tako". Kiedyś czułem się o wiele pewniej.

Krótko i na temat: im więcej umiesz tym mniej umiesz. ja mam takie odczucie, bo im większe doświadczenie mam tym bardziej się ograniczam bo przewiduje o wiele więcej sytuacji.

A jak ktoś kto ma 20 lat mi mówi, że on umie dobrze jeździć, to tylko się szyderczo uśmiecham.

Bez urazy, ale na prawdę trzeba nakręcić sporo kilometrów. A trasy z przyczepą nad polskie morze? Bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, 19-20 lat, a mógł nakręcić już trzy razy więcej niż połowa 25 latków jeżdżących "przy niedzieli' autem rodziców ;)

 

A że G25 z TDU na HC czy RBR czy LFS nie wyrobi refleksu i nawet samej pracy rąk na kierownicy ? Moim zdaniem coś tam pomoże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, mógł, ale niewielu takich znam. Ja od zawsze jeżdżę swoim autem i dobrze mi z tym (a Ty nie jeździsz przypadkiem autem rodziców?).

I na prawdę, ilu jest 20 latków co zrobili ponad 200 000? Niewielu (pomijam PH, ale oni z założenia jadą jak szaleni :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzisiaj oglądałem stronę wód termalnych mam tam 65km i chcę się wybrać... warto ?

sebcio warto ;) zależy też czego oczekujesz ;) popływać za bardzo nie popływasz (chyba że na "starym" basenie) bo nie do tego jest to stworzone :kox: bardziej żeby sobie d*pę pomoczyć i się zrelaksować na saunach ;) ja jestem średnio raz w tygodniu na 2 godzinki i mi wystarcza :D Zapraszamy :good: Tylko wybierz się w ładną pogodę i bez śniegu to trochę pozwiedzasz i pooglądasz ;)

 

To może chłopaki jakiś zlot w Uniejowie zrobimy :ad::ad::ad::good:

 

mialem blisko duuzy plac do zabaw (teraz jakies termy wybudowali nie wiedziec po co

ojj teren był baardzo duży i odpowiedni do nauki 8-):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na prawdę, ilu jest 20 latków co zrobili ponad 200 000?.

 

Ja zrobiłem może z 60 tyś za kółkiem, a jak patrzę na tych wszystkich doświadczonych 'kierowców', to nie wiem czy się śmiać czy płakać bo znam naprawdę niewiele osób, przy których dobrze się czuję na prawym. Nie ważne ile książek przeczytałeś, tylko to ile z nich wyniosłeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.