Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jadę sobie w centrum miasta lewym pasem, przede mną jakiś się "wlecze" 70 km/h a za mną cymbał trąbi bo za wolno. Ciśnie prawym, ja gaz do dechy i tak mi prawie zderzak urwał jak drogę mi zajechał, to ja na prawy, kilka grzeczności na czerwonym i tak został w tyle między samochodami. Miszczu prostej kurna jego mać :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama, jeżdżę ekonomicznie, więc szkoda mi paliwa żeby później się rozbujać :lol: Wracam jeszcze dziś z miasta i jadę 90 i jakiś doczekać się nie może żeby wyprzedzić to nawet zderzaka jego nie widziałem w lusterku. Korciło mnie żeby chociaż hebel musnąć, ale wolałem gaz do dechy :kox: Dopiero przy 150 mnie objechał :| Chyba Pug 307 SW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama, po mieście staram się nie szaleć, bo więcej paliwa zejdzie niż jazda trasą 15 km przy prędkości 90 km/h i jednokrotnym rozbujaniu się do 150 niż hamowanie przed nosem każdemu pajacowi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mieście też jeżdze spokojnie, ale na trasie to uciekam od wszystkich buraków.

Jest prosty przepis, że pomiędzy każdym autem na trasie musi być tylne miejsca, żeby ktoś inny mógł się zmieścić przy wyprzedzaniu. Już pomijam, że taka odległość jest potrzebna na reakcję przy hamowaniu.

Jadę ostatnio tak dość napędzony, około 1h 40minut :D a tu jedzie ekipa trzech, dohamowuje, zjeżdzam na lewy pas, ja patrzę, a oni zderzak w zderzak. Trzech na raz to nie chapnę, bo jedzie już coś z naprzeciwka... i musiałem zwolnić do ekonomicznej prędkości 80...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.