Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

sebcio, nie zabij nikogo po drodze :lol:

Przypomniało mi się, że matula mnie dziś wkurzyła gdy myłem samochód. Gdy niosłem kolejne wiadro wody wychyliła się z okna i dodała mi otuchy tekstem: "czy ty się dobrze czujesz?" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoozaQ, spróbuj ją rozruszac jakoś z pomocą tego wd, ewentualnie później psiknij jakimś smarem w śpreju, co by mogłą lżej pracowac.

Grucha zdemontowana, zardzewiała, że nie idzie jej ruszyć. Żadne smary nie pomogą, jutro idzie do Turbo-Tecu na gwarancji jeszcze. VNT śmiga leciutko :D

 

EDIT

Żeby nie doszło do publicznego linczu napiszę, że wrasta mi paznokieć w dużym palcu u lewej nogi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś o tym jeszcze tu i tu. Musisz pisać o swoich przygodach w trzech tematach jednocześnie?

Posty się nie nabijają, więc w czym problem?? Jeden kolega tez ostatnio pisał o teście trzech różnych produktów w trzech różnych tematach i jakoś nikt mu na to nie zwracał uwagi, więc daj sobie na luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś o tym jeszcze tu i tu. Musisz pisać o swoich przygodach w trzech tematach jednocześnie?

Posty się nie nabijają, więc w czym problem?? Jeden kolega tez ostatnio pisał o teście trzech różnych produktów w trzech różnych tematach i jakoś nikt mu na to nie zwracał uwagi, więc daj sobie na luz.

Czyli ja w takim razie powinienem pod każdym Twoim z tych postów napisać co o nich sądzę? Przecież się posty nie zliczają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.