Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ostatnio Pan pokazywał, że go głowa boli

Buehehehe, wczoraj woziłem się z kumplem Focusem po Lesznie i wyjeżdzamy spod porządkowanej. Widze, że sprawej jedzie coś szybko na ksenonie, to mówie daj pan gazu, bo jedzie szybko. Błysnął mu długimi z tyłu. Fakt drogę zajechał. Ale posuneliśmy się do prawej, droga szeroka i pusto bo późno - spokojnie mógł go wyprzedzić zamiast hamować.

Dojeżdzamy do dwóch pasów w prawo, stajemy na lewym, gośc na prawym.

Podjeżdza Avensis z opuszczoną szybą 50-60 letni gość, siwe włosy i patrzy się na mnie. No to ja na niego... (pasażerem byłem).

On podnośi głowe (brodę) w stylu "i co?!"

No to ja się uśmiecham i podnosze głowę w stylu "i co?".

No to on jeszcze raz podnosi głowe jeszcze wyżej "i co?!?!?!?!"

Ja już banan na pysku i powtarzam twardo to co on "i co?".

On taki wpieniony podnosi ręce i głowę w stylu "NO I CO?!?!?!?!"

Ja już rozłożony na ziemi, ale tylko się uśmiecham i powtarzam co on z rękami i głową "I CO?!??!" :lol:

Gość jebnął śmiechem, machnął ręką, zamknął szybę i podjechał do przodu. :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camel-, :lol::good:

Trzymcie mnie bo zaraz coś rozdupczę. Dzwoniłem 3 dni temu do Netii i mieli mi znowu włączyć 6Mb, bo 10 ma focha. Czekam trzeci dzień i nic. Zadzwoniłem teraz z informacją, że wczoraj powinienem mieć 6, a babka nie wie o czym do niej rozmawiam bo żadnego takiego zgłoszenia nie ma :wallbash: Zlitowała się przynajmniej i włączyła mi tymczasowo 6,5Mb do czasu przyjazdu technika, który znowu wlezie mi na dywan obłoconymi traperami :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie logi robiłem na jesień i była żleta, tak więc liczę na to, że to tylko rozmarznięta i skorodowana grucha....

Seaty maja tak beznadziejnie gruchę umieszczona że warunki atmosferyczne i cały syf dają jej w d...

Ale do wymiany gruszki turbo nie musisz demontować, no chyba że w leonie coś tam wadzi...

W ibizie zmiana gruszki zajęła chwilę, bo auto zaczynało jechać dopiero powyżej 3,5 tyś obr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie logi robiłem na jesień i była żleta, tak więc liczę na to, że to tylko rozmarznięta i skorodowana grucha....

Seaty maja tak beznadziejnie gruchę umieszczona że warunki atmosferyczne i cały syf dają jej w d...

Ale do wymiany gruszki turbo nie musisz demontować, no chyba że w leonie coś tam wadzi...

W ibizie zmiana gruszki zajęła chwilę, bo auto zaczynało jechać dopiero powyżej 3,5 tyś obr.

 

Wymacane wszystko na kanale w robocie.... Grucha zastygła w pozycji spoczynkowej czyli niedoładowania. Nie miałem dużo czasu bo się wślizgnąłem tylko na 20 minut bo CAT czekał na wjazd i nie mogłem w związku z tym ściągnąć zawleczki ze sztangi i się w 100% upewnić. Ale franca nie do ruszenia. A jeszcze dwa tygodnie temu przegoniłem padło na A4 jak bozia przykazuje i nic nie wskazywało żeby jakiś problem miał nastąpić. FUCK a jak na złość wóz mogę odstawić dopiero w środę przyszłą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień siedzę w domu a tu awizo w skrzynce. Żeby było śmieszniej, listonosz musi przejść obok moich drzwi, żeby dojść do skrzynki... :zly: :zly: :zly::wallbash: :wallbash: :wallbash:
norma :thumbdown: w przypadku kuriera adnotacja: "doreczyciel nie zastal nikogo pod podanym adresem" :-] i chca zawsze doplaty za podjazd,ale nigdy nie place piszac $@#%#$^%@$% i pojawia sie nastepnego dnia rano :-]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryczken16, za 30 min będę mógł odebrać paczkę na poczcie, zapytam, się czy listonosz nie ma rąk, żeby zapukać... Jeszcze rozumiałem, jak mieszkałem na 4 piętrze, ale nie na parterze, jak ma skrzynkę na półpiętrze i musi dalej iść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońce wyszło i ludzi chyba mózg opuścił. Najpierw jakaś lafirynda prawie mi samochód przyciera bo musi wjechać przede mną na zwężeniu, potem wlokę się za jakimś zawalidrogą, żeby potem prawie dostać dzwona od jakiegoś cymbała co zamiast gapić się przed siebie pieprzy z żonką i jedzie środkiem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy marzec i kolejny rachunek za seja :wallbash:

 

Planowana wymiana przekładni kierowniczej+ znalezione: zerwana poduszka pod skrzynią biegów i osłony półosi do wymaiany... i jeszcze jakaś pierdoła, nie wiem bo jak uszłyszałem cenę to nie chciało mi się słuchać :lol:

Więc straciłem Z Titanum planowo i drugiego nieplanowo

 

A jutro podstawiam cordobę... kilka dni temu na kilka minut straciła moc ("szarpanie" przy przyspieszaniu) a wczoraj wyświetliła "checka" choć objawy już się nie pojawiły... no i zobaczymy jaki wosk znów stracę :lol:

 

PS. Na sonaxa nie przeliczam bo nerwów szkoda :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem, że mam kolegę... okazało się jednak, że ten "kolega" tak mnie wykolegował, że głowa mała :zly:

 

Mnie życie nauczyło, że jest wąskie grono Przyjaciół.... i znajomi... żadnych kolegów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.