Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

PS. A jak nie to grzecznie się pożegnać i szukać innej myjni aby dać zarobić. Bez łaski

 

Dokładnie też tak zrobiłem, widok pracowników był jednoznaczny "szok" bez problemu zaproponowali że mogę swoją pianą go pryskać a ani zrobią resztę. Problem w tym że za mało już jej było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Lucas123w, Po co odjechałeś ? Nie raz mi zwrócili, uwagę na bezdotyku o wiaderka czy Marolexa. Zawsze mówię, że skończę i już mnie nie ma. Co innego jest z tymi którzy stoją z tyłu, ostatnio Pan pokazywał, że go głowa boli oraz demonstrował to, że ma sprawny klakson. Jednym słowem robić swoje i się nie przejmować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem robić swoje i się nie przejmować.

To jest chamstwo akurat :idea:

Przyjechałeś umyć samochód bezdotykowo,wszędzie są zakazy,więc to Ty musisz dostosować porę mycia, by nie utrudniać innym :thumbdown:

Kiedyś jakiś frustrat umyję Ci twarz na 2 wiadra i będzie jasno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, akurat to nie ma nic do rzeczy, bo nawet bezdotykowo można myć auto 20-30min ;)

Ale każdy widzi,czy machasz lancą,czy swoją pianownicą ;)

Jak pierwszym to może Ci rzeczywiście skoczyć,jak drugim to już inna rzecz.

Pianujesz auto w kolejce,lub na boku i nie ma scen ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas123w, Po co odjechałeś ?

 

Nie mam zamiaru wchodzić w dyskusję o wyższości czegoś nad czymś.

Teksty typu filtry się zapychają a oni muszą płacić kary 4tyś zł to już naprawdę nie mam tam z kim rozmawiać.

Nie zapychają się od piasku, soli i innych chemikaliów zwiezionych na autach.

 

Co innego jest z tymi którzy stoją z tyłu, ostatnio Pan pokazywał, że go głowa boli oraz demonstrował to, że ma sprawny klakson.

 

Bo sobie ubzdurał w swoim małym rozumku że zapłaci 2zł więcej od Ciebie, mentalność "polaczka", a że taki nie wie że tam zostawiasz więcej swoich monet to już inna sprawa.

 

Kiedyś jakiś frustrat umyję Ci twarz na 2 wiadra i będzie jasno

To jest buractwo w czystej postaci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wolne i miałem się uczyć trochę i jakoś nie pykło :? Sobie nasz ukochany wykładowca zażyczył, że na zaliczenie kolejnego semestru mamy napisać mu jakiś program w Javie, chociaż ja do programowania nie mam głowy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne,że ja nigdy nie miałem problemów na myjniach :o

Chyba jakiś inny jestem :dontknow:

ja tam też nie mam problemów, bo jeżdże na te bez obsługi i nawet jak mam wiadra rozstawione to nikt z myjących mi nie zwraca uwagi.

a ludzi którzy robią awantury w kolejkach to trzeba olać wg. mnie. myjnia nie jest ich własnością, a jak im sie nie podoba to niech jadą na inną. rozumiem tutaj gdyby ktoś robił problem, że rozstawiłem 2wiadra gdy kolejka jest, ale jeżeli popianuje samochód to on straci max 2min, bo zazwyczaj wtedy sie proszkiem nie myje więc odchodzi ileś tam minut z czasu mycia.

ja jak myje proszkiem to wychodzi 10zł zazwyczaj czyli około 10minut.

jak nakładam piane to spłukanie jej kosztuje mnie jakieś 5-7zł. dodać do tego czas pianowania + leżenia piany to wychodzi, że zajmuje stanowisko przez +/- 15minut.

ludzie którzy felgi pryskają tyle samo czasu spędzają, ale do nich sie nikt nie czepia, bo przecież nie mają pianownicy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się :wallbash: Człowiek uważa, parkuje z dala od innych. Zostawiłem wóz na najdalszym parkingu pod tesco, specjalnie zawsze oglądam czy nic się nie stało, wracam i krecha przez całą długosć tylnego zderzaka :zly: Oczywiście widzę, że niedaleko stoi wózek porzucony, którego wcześniej tam nie było... Jutro będę kombinował bo rysa nie jest głęboka, spróbuję przejechać fg400 na białym padzie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebek0720, może nie skomplikowane, ale w technikum miałem poziom dna i wodorostów, a tutaj z grubej rury. Kilka słów wstępu i już na ćwiczeniach mamy pisać grę, a na wykładach na zaliczenie da jakiś program do napisania przez 2h. Jak na razie jesteśmy na apletach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoozaQ, o panie niedoładowanie :thumbdown:

Obstawiam zardzewiałą gruchę bo francy nie mogłem dziś ruszyć. Lepsze to niż przeładowanie i czyszczenie zapieczonej geometrii.

Na szczęście turbo jeszcze pół roku na gwarancji więc może coś się da zrobić. Minus taki, że do tego trzeba je zdemontować i przynajmniej 3 dni bez wozu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekkie przeładowanie nie jest złe :D

Wyleczyłem się z przeładowań jak mi się wiatrak ukręcił w suszarce :) Ale tak to jest jak "lajkonik" kupi sobie na pierwszy samochód kręconego TeDeIka i w ogóle nie wie jak to bangla.... Teraz po trzech latach to doktorat bym napisał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekkie przeładowanie nie jest złe

 

Lekkie może i nie, ale takie że wyłącza turbinę to już nie ciekawie.

 

LoozaQ, trzeba sprawdzić. Jak rozepniesz gruchę od zmiennej geometrii będziesz wiedział coś więcej. Logi zrób też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.