Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mojemu koledze.. miał przerysowany błotnik w colcie.. Za wycieraczką znalazł numer telefonu i prośbę o kontakt.. podjechał i dogadali się bez problemu.. kobieta odbierała dziecko ze szkoły i zawadziła toyotą avensis.. mąż wszystko załatwił tylko prosił żeby ubezpieczyciela nie fatygować.. dogadali się, wszystko ok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolargol, mi jakiś czas temu ktoś dosyć poważnie przywalił w nadkole, kartki oczywiście brak. Zastanawiam się czy komuś kiedykolwiek zdarzyło się zastać uszkodzone auto i karteczkę z danymi sprawcy? :o

 

Miałem to samo w zeszłym roku. Po kartce nawet śladu. :x:x:x

Jakieś bydle terenowym gruchotem bo miałem odbite "Bridgestone" na nadkolu :mrgreen:

 

p1020197jw.jpg

 

PS. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, mam teraz piękne poletko do trenowania polerki, kombinacji past, siły nacisku etc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no świat się nie zawalił... tylko, że zależało mi na tej robocie...
jaka branża?
'koleżanka'...a już myślałem' date=' że jako takie je rozumiem[/quote']kobiet nigdy nie zrozumiesz, więc nawet nie musisz się starać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no świat się nie zawalił... tylko, że zależało mi na tej robocie...
jaka branża?

 

 

może wydać się to śmieszne, ale pracowałem na skupie złomu, byłem sam dla siebie no i kasa dosyć fajna i idzie jeszcze trochę dorobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pracowałem na skupie złomu, byłem sam dla siebie no i kasa dosyć fajna i idzie jeszcze trochę dorobić

 

Ciekawa branża - znam kilka osób, które zajmują się skupem złomu - najdelikatniej rzecz biorąc "nie wiedzą co robić z pieniędzmi" z nadmiaru oczywiście. Ostatnio w tej branży jest dośyć modna metoda na fikcyjny eksport drutów zbrojeniowych i rżnięcie skarbu państwa na kasę. Parafrazując klasyka "lukas1986 i psie Sabo idźcie może tą drogą!?" :D

 

Żartuję oczywiście - wszystkie niegodziwości i złe myśli o szwindlach i przekrętach będą napiętnowane przez sąd.......niebieski bo rodzimy wymiar sprawiedliwości jest niezbyt oblatany w temacie "wałków białych kołnierzyków"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O królu... W zeszłym tygodniu dzwonię do Netii, bo w umowie mam net 6Mb i było OK, póki z dnia na dzień ledwo potrafił mi do 4,5Mb się wkręcać. Mieli tak zrobić żeby było stabilne 6, a dali dziś mi 10. A rok temu już nie raz to przerabiałem, że przy tej prędkości net m się rozłącza i w tym przypadku to samo. Okazało się, że niby ja tydzień temu chciałem włączyć 20Mb :wallbash: I teraz mają 48h na przywrócenie mi tych 6 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderzyłem sarne, nie wychamowałem z 70 i przy ok 10-15km/h ją puknąłem, na szczęście młoda i niska więc nie wpadła na maskę i tylko zaczepy lampy ucierpiały, sarna poszła i nic jej się nie stało.

:dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale te skrzynie niestety nie należą do najtrwalszych, w dodatku to XC90 ma stage 3 od RICA do silnika D5, patrząc na koszty serwisu, odechciewa mi się przejęcia tego autka w przyszłości :kox:

Myślałem,że olewka :o

Masa zabija wszystko :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale te skrzynie niestety nie należą do najtrwalszych, w dodatku to XC90 ma stage 3 od RICA do silnika D5, patrząc na koszty serwisu, odechciewa mi się przejęcia tego autka w przyszłośc

 

Stage3 musi się już odpychać, jakimi osiągami powinien dysponować (moc/moment) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w 90tce

 

Miałem na myśli jak na XC90, jeździłem D5 185 KM i szczerze mówiąc było mocno średnio, albo inaczej - męczyła by mnie jazda taki autem.

 

Tak samo jak V70 III 2.4D 163 KM, chociaż tu było bez męczarni, ale i bez rewelacji.

 

Moim zdaniem jedzie dopiero D5 215 KM BiTurbo.

 

Za to benzyna 2.5T jeździ bardzo przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.