Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

będąc z małżonką w Zarze zawsze mam ubaw ze spedalonych chłoptasi, którzy kręcą się po tamtejszym dziale "podobno męskim" :)

Najlepszego widziałem wygolonego na łyso przypakowanego gościa, który w czerwone wąskie spodnie miał wciśniętą białą koszulkę T-shirt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

będąc z małżonką w Zarze zawsze mam ubaw ze spedalonych chłoptasi, którzy kręcą się po tamtejszym dziale "podobno męskim" :)

Najlepszego widziałem wygolonego na łyso przypakowanego gościa, który w czerwone wąskie spodnie miał wciśniętą białą koszulkę T-shirt :)

 

Barwy narodowe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego widziałem wygolonego na łyso przypakowanego gościa, który w czerwone wąskie spodnie miał wciśniętą białą koszulkę T-shirt :)

 

Mnie to się nóż w kieszeni otwiera na widok takich cipeczek.

 

Facet to facet, mnie ostatnio mamusia chciała namówić na kupno butów - wyglądałbym jak alladyn albo robin hood...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będąc z małżonką w Zarze zawsze mam ubaw ze spedalonych chłoptasi, którzy kręcą się po tamtejszym dziale "podobno męskim" :)

Najlepszego widziałem wygolonego na łyso przypakowanego gościa, który w czerwone wąskie spodnie miał wciśniętą białą koszulkę T-shirt :)

 

Nie tyle co mam ubaw ale wkurza mnie, że jak chcę sobie kupić jakieś "normalne" spodnie to wszystkie ku### są jakieś cyt: spedalone. Przeglądam wszystkie w trzecim już sklepie i wszędzie tylko Slim i Slim. Nosz ku### mać! :zly:

 

Ps. na szczęście w Diverse kupiłem typu Comfort :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co mam ubaw ale wkurza mnie, że jak chcę sobie kupić jakieś "normalne" spodnie to wszystkie ku### są jakieś cyt: spedalone. Przeglądam wszystkie w trzecim już sklepie i wszędzie tylko Slim i Slim. Nosz ku### mać! :zly:

 

To to już w ogóle masakra jakaś. Jaj trzeba chyba nie mieć, żeby się w to zmieścić...

 

 

url?sa=i&source=images&cd=&docid=jz-xQXuvwbGFYM&tbnid=Qe-F6Tpvc1SMPM:&ved=0CAUQjBwwAA&url=http%3A%2F%2Fimg2.demotywatoryfb.pl%2Fuploads%2F201209%2F1348244596_0tssvu_600.jpg&ei=1PAoUcbjD8f0sgaG6YCIBQ&psig=AFQjCNEcBixI7l7z-8KfBAd9bCKDDrPZgw&ust=1361723988294881

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co mam ubaw ale wkurza mnie, że jak chcę sobie kupić jakieś "normalne" spodnie to wszystkie ku### są jakieś cyt: spedalone. Przeglądam wszystkie w trzecim już sklepie i wszędzie tylko Slim i Slim. Nosz ku### mać! :zly:

 

Bo to sklepy dla waginosceptyków :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reserved to już chyba z pół roku ma problem. Cholerne t-shirty po 2 praniach i pępek na wierzchu :/

Ja wystrzegam się takich sklepów. Zawsze po praniu czy dwóch mogłem sobie tylko koszulkami wycierać okna.

Jeśli już chodzę do takich masówek, to po jakieś portki czy kurtkę zimową z promocji :D Wolę iść do jakiegoś skejtszopa i kupić drożej, ale porządną koszulkę. Rzadziej kupię jakiś ciuch, ale dłużej będę się nim cieszył.

 

mnie ostatnio mamusia chciała namówić na kupno butów - wyglądałbym jak alladyn albo robin hood...

Znam ten ból :kox: Ubierałem się jeszcze rok temu tak "normalnie", czyli koszuleczka maksymalnie rozmiaru M, ale teraz nie biorę nic mniejszego niż XL i to strasznie boli moją mamę i jak tylko założę coś ze starszych i mniejszych ciuszków żeby pośmigać po domu to od razu zasypuje mnie komplementami jaki to ładny chłopak jestem, a nie w tych za dużych sutannach :lol: Nie może zrozumieć, że mi tak wygodniej. Wolę luźniejsze spodnie, bo w dopasowanych mnie ciśnie :kox:

 

[ Dodano: 23 Luty 2013, 18:01 ]

LoozaQ, +1 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię C&A .

 

 

A w temacie: córka wzięła w łapy zegarek. No i wypadł z łapek na płytki. Efekt: pekniete szkiełko.

Ku^%&wa mać!! Nowy zegarek wart dość sporo. Dobrze ze to Festina i ma 5 lat gwarancji na pekniete szkło bez podawania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam mega problem z kupnem spodni, z racji tego iz od paru ladnych lat na rowerze jezdze. Wyrobilem sie na AWFie kiedy po wypadku Dr Ficek kazal mi na nogi koksic no i zapisalem sie na testy kreatynowe. 3 razy w tyg ostry trening na nogi i jest problem. W big starze przymierzalem chyba wszystkie jeansy, moze jedna para byla taka ze moglem ja na udo naciagnac. Moje ulubione znalazlem we wranglerze i musze tam podskoczyc i kupic druga pare takich samych;) Przy okazji fajna dupcie tam poznalem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TK Maxx

:good::good:

Tam można takie strzały dorwać, że głowa mała :shock:

Kurtka do sztormiaka pełnomorskiego - 249 (w sklepie ta sama 1399)

Spodnie j.w. 179 (sklep 1199)

Kurtka narciarka HH 119pln (sklep 1699) :lol:

Kamizelka ratunkowa automatyczna 49pln (sklep 900pln)

Kurtka Berghaus Paclite 149pln :lol:

Garnitur 99pln:)

Itd itp;)

Lubię ten sklep bo wydając podobne kwoty co w HM czy czymś podobnym kupuje towar jakościowo znacznie lepszy.

Mój najlepszy strzał w TK to sweter a'la cardigan z 299 na 64 :kox: A tak jakieś koszule w typowych cenach 80-100zł ;) Woka mam jeszcze stamtąd 30cm za 30zł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam mega problem z kupnem spodni, z racji tego iz od paru ladnych lat na rowerze jezdze. Wyrobilem sie na AWFie kiedy po wypadku Dr Ficek kazal mi na nogi koksic no i zapisalem sie na testy kreatynowe. 3 razy w tyg ostry trening na nogi i jest problem. W big starze przymierzalem chyba wszystkie jeansy, moze jedna para byla taka ze moglem ja na udo naciagnac. Moje ulubione znalazlem we wranglerze i musze tam podskoczyc i kupic druga pare takich samych;) Przy okazji fajna dupcie tam poznalem :D

 

3926094rurkit.jpg

 

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieciówkach (typu zara, carry, h&m) rzeczywiście są spedalone rozmiary, spodni nie kupuję w sieciówkach, ale jakąś koszulę czasem się zdarzy kupić. Zakładam XL, a tu zonk, sie nie zapina, z sieciówek to XXL na mnie, a jakimś wielkim bydlakiem to nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.