Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No ale kto jak nie rodzice mają dziecko swoje wychować? Kumple po trzepakiem? Raczej w sumie z nimi przebywali niż z rodzicami. Chyba, że to rodzice nauczyli swoje latorośle rzucać grudami lodu z wiaduktu.

PS. Na GG mi odp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana żarówek H7 w Peżo 207 to masakra jakaś :x

Już kilka razy to przerabiałem, ale zawsze mam problem z kostkami na żarówkach :zly:

I nie wiedzieć czemu najpierw muszę rzucić mięsem i się nawkurzać, a dopiero później wyciągam sprężynkę, żarówe razem z kostką i rozpinam na spokojnie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyciągałem żarnik ksenonowy z W202, gdzie w wersji żarówkowej wymieniam w 15 sekund z zamkniętymi oczami, tak w ksenonie musiałem dolot rozbierać z puszką filtra - bo miejsca mało i jakaś cygańska fantazja kogoś tam poniosła przy projektowaniu tego g*wna. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozcięta opona na długości ponad 20 cm :zly:

sam jestem sobie winien ale szok ...w śniegu była schowana blokada do parkowania położona i oczywiście między dwoma sierotami co tak zapakowali ,że wjeżdżając rozpruła się opona " tempo i pośpiech" ehhh 175 zł mniej + czas i paliwo ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ultratouch, powiem Ci, że ja się przesiadłem na Bershkę, Zarę i ostatnio mój ulubiony sklepik TK Maxx.

 

Zara i spółka jest nawet ok pod względem wyglądu ale rozmiarówka jakaś mała - w XL ledwo wchodzę a grubasem nie jestem :oops: W TK maxx'ie nie byłem za to lubię Peek'a.

 

ultratouch, może źle pierzesz?

 

Proszę Cię :| Piorę dokładnie tak samo jak wszystkie inne ubrania które się trzymają nawet po kilka lat. Jakość mają tragiczną - już lepiej sobie coś kupić w F&F w tesco bo jakość nie gorsza a ceny 2x mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bershkę, Zarę

Jak wchodzę do tych sklepów to się zawsze zastanawiam,czy,aby na pewno na dziale męskim jestem :D,choć nie powiem czasem,coś wynajdę tam.

Co do Reservd jakoś nigdy problemów nie miałem,a i stylówa mi podchodzi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zara i spółka jest nawet ok pod względem wyglądu ale rozmiarówka jakaś mała

Chodzę w S-M koszulki, sweterki, a z Zary mam śliczną koszulę w rozmiarze L, spodnie miałem, ale już zajechane i rozmiar 32, czyli jak wszędzie.

 

Jak wchodzę do tych sklepów to się zawsze zastanawiam,czy,aby na pewno na dziale męskim jestem

Dlatego coraz mniej tam kupuje :P Bershce zresztą nie inaczej :D Ale właśnie stylówka mi bardziej podchodzi i cenowo jest lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodzę do tych sklepów to się zawsze zastanawiam,czy,aby na pewno na dziale męskim jestem :D ,choć nie powiem czasem,coś wynajdę tam.

Co do Reservd jakoś nigdy problemów nie miałem,a i stylówa mi podchodzi :good:

 

+1 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TK Maxx

:good::good:

Tam można takie strzały dorwać, że głowa mała :shock:

Kurtka do sztormiaka pełnomorskiego - 249 (w sklepie ta sama 1399)

Spodnie j.w. 179 (sklep 1199)

Kurtka narciarka HH 119pln (sklep 1699) :lol:

Kamizelka ratunkowa automatyczna 49pln (sklep 900pln)

Kurtka Berghaus Paclite 149pln :lol:

Garnitur 99pln:)

Itd itp;)

Lubię ten sklep bo wydając podobne kwoty co w HM czy czymś podobnym kupuje towar jakościowo znacznie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ultratouch, może źle pierzesz?

 

Proszę Cię :| Piorę dokładnie tak samo jak wszystkie inne ubrania które się trzymają nawet po kilka lat. Jakość mają tragiczną - już lepiej sobie coś kupić w F&F w tesco bo jakość nie gorsza a ceny 2x mniejsze.

ja takich problemów nie mam dlatego spytałem o pranie :P w 30C pierzesz? :D :D

 

Bershkę, Zarę

Jak wchodzę do tych sklepów to się zawsze zastanawiam,czy,aby na pewno na dziale męskim jestem :D,choć nie powiem czasem,coś wynajdę tam.

ufff nie jestem jedyny :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Reservd jakoś nigdy problemów nie miałem,a i stylówa mi podchodzi

 

Też nigdy nie miałem problemu ,mam kilka ich t-shirtów/swetrów co mają po kilka lat i są dalej ok ale od roku to co sprzedają woła o pomstę do nieba.

 

w 30C pierzesz?

 

Nie - w 40 tak jak napisane jest na metce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.