Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

mój samochód mnie dziś zdenerwował... mianowicie ruszyłem ze świateł i jakieś 200m dalej (na zakręcie) usłyszałem cykanie przekaźników w skrzynce bezpieczników i auto zdechło... ponownie odpalenie "w biegu" nic nie dało... jak to się mówi: ja mu w gaz a on zgasł... zdechł całkowicie... maska w górę... co się okazało to bezpiecznik od instalacji gazowej się przytopił i przy okazji obudowę bezpiecznika też trochę nadtopiło :/ wyjąłem to co zostało z bezpiecznika, nowy bezpiecznik zapożyczyłem od przeciwmgielnych...

 

jak zajadę do domu to będę musiał wymienić tą nieszczęsną obudowę i przenieść w inne miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a jakie to koszty ? Brat się chajtać będzie ... może trzeba mu podsunąć pomysł .....

Wszystko zależy od ilości gości koszty ślubu można liczyć w litrach oraz oczywiście w kasie

ja miałem ślub organizowany na około 270 gości ostatecznie przyszło około 180 a koszty wyglądają następująco:

Sala: 180x130 23400zł (napoje i ciasta w cenie sali i dowoli oraz 3 ciepłe dania)

Tort weselny: 650zł

Mój garnitur: 500zł(z koszulą spinkami i krawatem założony dopiero po 2 w nocy )

Buty 150zł

Suknia panny młodej 2000zł(suknia + palto czy jakoś tak które i tak zapomniała)

Buty panny młodej 250zł

Ksiądz: 1200zł

Otwarcie kościoła 50zł (kościelnemu)

Organistka: 400zł

Przybranie kościoła 650zł

Nauki kościelne 75zł ( trzy dni stracone na głupoty w sumie też koszt)

Wódka 240x22zł 5280zł (maximus 0,5l)

Kamerzysta 800zł

Zdjęcia + plener 1200zł

Kapela 1500zł

 

To miałem można policzyć w cenie wódki

 

eskorta straży 2 kartony (528zł)

 

jedyne co mieliśmy za darmo to auto do ślubu wujek użyczył

 

koszty plus minus około 38105zł za jedno dniową imprezę

wesele robione w 2011 więc ceny raczej dużo się nie zmieniły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My utargowaliśmy na 155 zł od osoby ( wesele + poprawiny) w tym,że ciasto we własnym zakresie i nie ma jakiś głupich ograniczeń w stylu...przynajmniej 10 butelek wódki musicie kupić u mnie w lokalu, bo ja płacę koncesje itd. a 0,5 l za jedyne 40 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sumie masz rację ale ceny autokarów to nawet nie pamiętam bo też znajomy taty jeździł który mam firmę przewozową

 

dwóch kolegów którzy rozwozili gości 2x300zł

oraz minivan który spełnia to samą rolę ale od właściciela sali około 600

 

do tej ceny co podałem to jeszcze + około 1200zł za rozwożenie gości a 2 autokary które przywiózł gości to około 1500 zł, ale dokładnej nie pamiętam więc można ją brać tak +\-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że premia kwartalna( 980zl), która miała byc wypłacona 10.03 i miała byc dołożona kwotą do reszty na nowy gwint, została nam za je ba na !! :zly: Umowa podpisana właśnie do tego dnia, a i tak w hu ja mogą leciec i nie wypłacą... ja pierrrr ... !! :zly: Jakiś strajking chyba trzeba będzie odstawic ... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.