Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Klient który rezygnuje z zakupu bo żonie nie podoba się kolor samochodu - ja pier... z kim Ci ludzie biorą ślub :zly::zly::zly:

 

pewnie nie jesteś żonaty, bo ja tego gościa rozumiem...

 

To działa tak że jeśli kolor nie podpasuje to argumenty takie jak:

-niski przebieg

-zdrowa blacharka

-zawieszenie sprawne, nic nie stuka

-nowy rozrząd

-przegląd i ubezpieczenie jeszcze na 11 miesięcy

-komplet kół i alu na zimę i lato etc.

 

...można sobie w buty schować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient który rezygnuje z zakupu bo żonie nie podoba się kolor samochodu - ja pier... z kim Ci ludzie biorą ślub :zly::zly::zly:

 

No wiesz jakie są kobiety :D Kumpel jakiś czas temu sprzedawał Eclipse 3G i związana z tym krótka opowieść:

 

"Przed zimą był u mnie facet z małżonką oglądać misia. Ostro się zajarał, dogadaliśmy się co do ceny itp... w ostatnim momencie zapytał żonkę "jak Ci się podoba Kochanie" a ta że ten samochód jest za ładny i za dużo babek będzie się oglądać i że ona nie chce....

Chłop z żalem przeprosił i pojechał do domu"

 

Leżałem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z listy zadań do zrealizaowania:

"2. Rozmowa duszpasterska

Tu młodzi mogą zapytać kapłana o rozwiązywanie problemów małżeńskich, a także poruszyć indywidualne i osobiste tematy związane ze wspólnym życiem"

Czyli jak przekonać ją do anala... :lol::lol::lol:

Niektórym zdarza się mieć też inne problemy :P:)

 

Generalnie popieram pierwsze zdanie z onetu

Ślub kościelny ma być prawdziwym, duchowym przeżyciem, a nie tylko kolejną uroczystą, ale bezrefleksyjną ceremonią
i tego sie trzymajmy. Jak komus z Kościołem nie po drodze, to nie ma sie co przymuszać.

 

Ale ad rem:

Tak samo jak u kempusa - tankowałem dziś :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym zdarza się mieć też inne problemy :P:)

 

jak ktoś ma inne problemy przed ślubem, to powinien zastanowić się czy brać czy nie...

 

nie rozumiem tego doradzania życia w małżeństwie przez kogoś, kto w tym małżeństwie nie był i raczej nie będzie. Nie mówiąc o ewentualnych problemach z wychowywaniem dzieci...

 

żeby nie było, jestem wierzący, ale wierzę w Boga a nie w instytucję kościoła i tę chęć wzbogacania się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym zdarza się mieć też inne problemy :P:)

 

jak ktoś ma inne problemy przed ślubem, to powinien zastanowić się czy brać czy nie...

 

nie rozumiem tego doradzania życia w małżeństwie przez kogoś, kto w tym małżeństwie nie był i raczej nie będzie. Nie mówiąc o ewentualnych problemach z wychowywaniem dzieci...

 

żeby nie było, jestem wierzący, ale wierzę w Boga a nie w instytucję kościoła i tę chęć wzbogacania się

 

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym zdarza się mieć też inne problemy :P:)

 

jak ktoś ma inne problemy przed ślubem, to powinien zastanowić się czy brać czy nie...

 

nie rozumiem tego doradzania życia w małżeństwie przez kogoś, kto w tym małżeństwie nie był i raczej nie będzie. Nie mówiąc o ewentualnych problemach z wychowywaniem dzieci...

 

żeby nie było, jestem wierzący, ale wierzę w Boga a nie w instytucję kościoła i tę chęć wzbogacania się

 

+1

+1000qrna

załatwiamy teraz wszystkie formalności i masakra cały czas portfel otwarty!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wszystko trzeba zabulić. Za suknie, garnitur, obrączki, zaproszenia, hotel, kapelę, salę, żarcie, gorzałę, auto, kwiaty i setki innych. Jak ja brałem ślub ładnych lat temu kilka, to procent kasy wydanej na tematy "kościelne" to był bardzo drobny ułamek całości. Jak kogoś tak to boli, to chyba może poprzestać na cywilnym i z bani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ksiądz pewnie nie odpuści :evil:

 

my mieliśmy znajomego księdza, ale z innej parafii, a proboszcz z tej w której braliśmy ślub i tak powiedział: "ślubu może udzielić, ale ja i tak swoje muszę wziąć" i zgarnął 600 zł 8 lat temu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wszystko trzeba zabulić.

Gorzała i dobre auto akurat mam za free:) Ale ksiądz pewnie nie odpuści :evil:

Jak na razie to najbardziej mnie wkurza opłata dla ZAIKS;/ To jest jakaś porażka!

 

a to tego jeszcze nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ślubu może udzielić, ale ja i tak swoje muszę wziąć" i zgarnął 600 zł 8 lat temu :thumbdown:

i ja właśnie o tym!!!!!!

 

Nie rozumiem czegoś. Nie chcesz płacić - nie musisz. Nie musisz brać slubu kościelnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przez jakis czas przedstawicielem instytucji pokrewnej do zaiksu - Zpav- Związek Porducentów Audio i Video . Oprócz zaiksu mogą sie upominać:D stoart zpav sawp :) i kazdy chcę kasiorkę za publiczne odtwarzanie muzyki :) Polskie prawo jest żałosne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ślubu może udzielić, ale ja i tak swoje muszę wziąć" i zgarnął 600 zł 8 lat temu :thumbdown:

i ja właśnie o tym!!!!!!

 

Nie rozumiem czegoś. Nie chcesz płacić - nie musisz. Nie musisz brać slubu kościelnego.

 

+1

 

Tak jak z profi-fotografem. Nie czułem potrzeby to nie miałem. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy Pan Młody płaci za ZAIKS? Każda szanująca się kapela ma to uregulowane,pierwszy raz się spotykam żeby to organizator płacił no chyba ze kolega Ci gra.

Obowiązek spoczywa na organizatorze. Zawsze.

Czasami lokal ma podpisaną umowę z ZAIKSEM na stałe, ale zazwyczaj nie.

Nikt tego nie chce zapłacić ale ktoś musi;/ I jeśli w umowie z lokalem lub grającym nie ma o zaiksie ani słowa to w razie nie zapłacenia ścigają organizatora:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.