Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

na S8 padł czujnik od ciśnienia powietrza w kole w jagu i wyleciało powietrze, sztuka 275zł a padły już 3 i na pewno czwarty też padnie - wada czujników z początku produkcji. Na dodatek majstry zniszczyli automatem nakrętki (kilkadziesiąt złotych sztuka, jag wymyślił jakieś specjalne :wallbash:) i nie mogłem odkręcić koła i zmienić na dojazdówkę, więc skończyło się na lawecie :wallbash: no trudno, 270zł laweta + ogarnięcie koła. Potem już po powrocie do domu wsiadam do civica i oczywiście przy odpalaniu samochodu a nie odgarnięciu przypadkiem włączyłem wycieraczki, co przy otwartych drzwiach skończyło się na całym boczku, fotelu i dywanie w śniegu :dontknow:

pojechałem po nowy telefon - wszystko spoko, ide do Orange po kartę microSIM z płatnościami, stoję w kolejce stoję, moja kolej - "przykro mi bez upoważnienia i skanu dowodu właściciela nie wydamy" :/ wracam do domu, jadę do orange niedaleko mnie, przygotowany już odpowiednio - "karta jest" ja już ucieszony, "ale nie działa drukarka i nie wydrukuje panu potwierdzenia, proszę przyjechać jutro" :wallbash:

Pojechałem dzisiaj "drukarka nadal nie działa, przepraszam" :zly:

 

Jadę do następnego salonu Orange "karty na upoważnienie wydajemy tylko w salonach firmowych, a nasz jest partnerski, najbliższy znajduje się 15km stąd" :wallbash: :wallbash:

dobra jadę do szkoły, na S8 jest ustawiony fotoradar w przeciwnym kierunku, dodatkowo jest zasłonięty czarną folią cały, znaków o nim brak. Jadę sobie około 130 środkowym pasem (ograniczenie 120), przede mną równo pasek na BI ****, zobaczył fotoradar i awaryjnie w hamulec jakby mu ufo na drodze stanęło :shock::shock::shock: dobił do 70 i tak jedzie obok fotoradaru :shock: dalej wpieniali mnie kolejni fani lewego pasa :wallbash: dojechałem do szkoły, okazało się, że mam tak plan ułożony, że pomimo, że mam dwa razy w tygodniu 2 zajecia to oczywiście między nimi okienko :roll:

 

dobra potem kino - wszystko super, wracam i znowu zapalił się błąd ABS pomimo tego, że 2 miesiące temu go naprawiałem :wallbash: a pogoda jaka jest każdy widzi :wallbash::dontknow: w między czasie okazało się, że jednak ta karta, którą chciała mi pani w orange dać (tam gdzie nie działała drukarka) to nie jest taka jak potrzebuje i ta właściwa będzie najwcześniej w piątek ale raczej w poniedziałek :wallbash::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze Polskie Drogi, tragednia , nić nie odśnieżone a na trasie wyszków -ostrowia mazowiecka w ciągu paru godzin 3 wypadki-kolizje , Jazda NA mazury koło 5 godzin powrót 4 godziny a tak normalnie 3 godzinki . :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak patrzę na oferty pracy to ogarnia mnie pusty śmiech... normalnie masakra... o wymaganiach jakie trzeba spełnić nie wspominając...

 

rozwala mnie tekst w stylu: atrakcyjne warunki zatrudnienia itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego to jeszcze nie wymyślą :wallbash:

Na szczęście brałem ślub cywilny - na spokojnie, bez rozgłosu i bez wp....nia się kościelnych.

 

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/bi ... omosc.html

 

Z listy zadań do zrealizaowania:

"2. Rozmowa duszpasterska

Tu młodzi mogą zapytać kapłana o rozwiązywanie problemów małżeńskich, a także poruszyć indywidualne i osobiste tematy związane ze wspólnym życiem"

Czyli jak przekonać ją do anala... :lol::lol::lol:

 

Tak, wiem.... jestem zły i będę się smażył w ogniu piekielnym :-] A kto nie będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z listy zadań do zrealizaowania:

Cytat:

"2. Rozmowa duszpasterska

Tu młodzi mogą zapytać kapłana o rozwiązywanie problemów małżeńskich, a także poruszyć indywidualne i osobiste tematy związane ze wspólnym życiem"

 

Czyli jak przekonać ją do anala... :lol: :lol: :lol:

 

to tak samo jak byś poszedł do lakiernika pytać co do detailing i jak to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.