Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Damian widze dzielnie czuwa. jechałem wtedy w granicach 100km/h(wyprzedzanie) wjeżdzająć na skrzyżowanie zawsze jest w granicach 60km/h. ludzie tam zapitalają i po 120km/h, ale to już są debile. a droga to w sumie autostrada- taka wlotówka z podmiejskiej miejscowości w miasto.

Damian tak Ci sie spodobał film, że do ulubionych dodałeś? :-]

a co do współwiny- dyskusja już była wtedy i ktoś napisał, że facet wyjechał ze stopu- wina jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem siega glebiej. Jak mam jechac do krk zgodnie z przepisami to sorry,ale nie mam 10h na dojazd....

 

Co mnie to interesuje? Mamy takie drogi a nie inne i nawet jakbyś miał jechać 20h to nie zwalnia Cie z obowiązku stosowania się do ograniczeń.

 

Sam nie patrze na ograniczenia, ale nie powinno tak być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po prawie 2 miesiącach wyjechałem autem z garażu :-] miałem trasę do zrobienia wszystko by było fajnie gdyby nie to że boczne drogi nie odśnieżone jak się należy i koleiny przez które się nie da jeździć :zly: (drogowcy mogli by pomyśleć o tych co mają niskie zawieszenie :kox: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję przejeżdżać przez miasto parę razy w roku, przez miejsce nagrania również. I tam się jeździ po prostu inaczej, w samym mieście pełna koncentracja, strach, że ktoś mi zaraz wyjedzie, a tu tramwaj, a tu kostka brukowa na ul. Zamkowej, która chce wytrząść na śmierć :D. Jednakże po wyjeździe z miasta np. w stronę Piątkowiska, Janowic pełen luzik, droga przez pola, można pruć. Takie Route 66. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bechcik, no i to jest właśnie ta droga :P odkąd przeprowadziłem sie z centrum, na obrzeża to zupełnie inny świat :D ja może i jeżdże czasami za szybko, ale jestem jeszcze na tyle młodym człowiekiem, że koncentracja dobra jak i czas reakcji, a jadąc zawsze obserwuje co sie dzieje. w ciągu ostatniego miesiąca 2osoby wyjechały mi na stopie, a rowerzysta chciał przejechać na drugą stronę ulicy bez obejrzenia sie prosto przed moją maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy wykorzystuje częściej moment niż moc

Oj nie każdy, nie każdy... Moc jak każdy pewno wie na Vmax wpływa, więc ja raczej w tę mańke moje 180 BHP sprawdzam, właśnie na wszystkich wylotówkach ze śląska... (choć 400 Nm, też robi robotę w mieście i na trasie :kox: )

w Śląskiem takich dróg niestety jak na lekarstwo

no właśnie, ty tu mieszkasz czy tylko sobie tak w profilu napisałeś? :shock::shock::shock:

W która stronę nie pojedziesz, dwupasmówka, z Katowic:

 

- Na Łódz, Warszawę,

- Na Wrocław,

-Na Kraków,

- Na Bielsko B.

- Na Wisłę (na narty)

- Na Zabrze (średnicówka)

- Na Olkusz

- Na Pyrzowice (lotnisko Katowic)

 

Pokaż mi drugi region w kraju, co we wszystkie kierunki się tak jeździ? :dontknow::dontknow::dontknow:

 

Sorry że tak piszę i niech dostanę drugiego warna za to: albo pisałeś to po pijaku, albo nie masz prawo jazdy i po prostu grasz na razie z Need for Speed, albo nigdy na Śląsku nie byłeś :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.