Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mój kolega ma myjnie i rozszerzył sobie zakres usług,jak ktoś chce mycie premium wyciąga 2wiadro,rękawicę merino,Ph neutral,na koniec wafel lub fluffy,cena x2 i jakoś zbyt wielu chętnych nie ma :D

To samo z wnętrzem,korektami,mało kto się decyduje na więcej jak UC na maszynie,taki rynek,aczkolwiek trafi się i gość,który chce wszystko full extra,to i cena wtedy extra,więc te podśmiechujki są co najmniej nie odpowiednie,bo ludzie próbują coś robić,a najłatwiej powiedzieć nie ma rynku...

 

Nie ma chętnych bo ludzie nie mają świadomości co to jest detailing i z czym to się wiąże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro :zly::zly::zly:

 

Po pierwsze jakiś "nowy" system licytacji ? Dawno nic nie kupowałem, a jak kupowałem to zawsze KT, ale to co jest teraz to jest jakiś śmiech. iMod stał za 56 zł. Mówię spoko luz, aukcja dziś do 11:40. Przed kościołem sobie zalictuję na 60 i dobra. Wbijam 60, Twoja oferta została przelicytowana. Patrze na aukcję 56 zł, myślę łotafak ? Wbijam pokolei liczby, dopiero 75 przebiłem, myślę ok. Wyjdę z kościoła, ostatnie 10 minut aukcji, to sobie przypilnuje, wygram i spokojnie zasiądę do rosołu, mielonego z ziemniakami i kompotu z truskawek. Ostatnie 2 minuty, przybyło 2 licytujących i ok. Licytujemy, znów ten sam temat, niby przebite, a na aukcji o wiele niższa cena. Ostatnie słobo padło minutę przed - 140. To ja pro forma wbiłem 175 i czekam z zatartymi rączkami na wygraną. Kilka sekund przed zakończenie aukcji, oferty odwołane, a w komentarzu : Błędy Allegro, na życzenie kupujących wystawiam ponownie.

 

No jak się nie :zly::zly::zly::zly::zly: Jebany wieśniak nie umie dać minimalnej, tylko ślęczy przed kompem i wycofuje na samym końcu. Aukcja już zdjęta, nie ma numerów, nie ma śladu w licytowanych, nic. Aukcja widmo :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek

 

cyklu co dziś mnie spotkało :/ , Jak iść to grubo :)

 

dobre :mrgreen:

swoją drogą to dziś sie uwzięli mocno bo półtorej godziny później byli niewiele dalej, bo łapali kogoś dalej na Wolskiej ale tym razem za Sokołowską :thumbdown:

 

Ale co dziś na trasce misiów zaliczyłem :thumbdown: na szczęscie w porę się ogarniałem i na tempomacik prędkość z ograniczenia i wio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.