Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Angelwax Fastfoam

używałem z samplera robi,robotę i bardzo wydajna :good:

Ja używam STJARNAGLOSS kupiłem galon i jestem zadowolony :good:

Domywa spoko na myjni szał bo na żółto daje :-]

Aczkolwiek w porównaniu do Angelwaxa potrzebuje większego stężenia,żeby zrobić taką piankę :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wziąłem się za przerobki Marolexa. I albo cos zle robie albo moja piana jest jakas lewa :zly:

Albo coś źle robisz albo Twoja piana jest jakaś lewa. Raczej coś źle robisz. Po Twoim poście, jak ktoś go przeczyta pomyśli, że Marolex to zło. Nie pisz pierdół, jak nie masz umiejętności DIY. Swoją złość przelej lepiej na siebie. Przeczytaj wątek Faraona "od początku do końca" - wiem, wiem, nie chce się -i dopiero wylewaj swoje żale.

 

Przeczytałem. I daruj sobie komentarze w stylu 'nie pisz pierdół'. Zresztą wielkiej filozofii w przeróbkce Marolexa nie ma. Albo filce sa do bani (z OBI pod meble), albo z pianą coś nie tak, bo z pianownicy Karchera tez leci mleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas207, Chill. Jaka piana ? Wywal te filce z OBI, ze zmywaka kuchennego wytnij takie malutkie kostki 1x1x0,5 cm. Włóż takie dwa, skreć i próbuj. Dziurkę zrobiłeś ?

 

Dziurka wypalona szpilka krawiecka, piana Snow Foam Combo w stezeniu 50 ml na 1 litr wody. Dalem dwa okragle filce pod meble, piany brak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmarła moja 20-letnia koleżanka, nagle. Śliczna, inteligentna, z poczuciem humoru.

 

ku*** jebana, gdzie tu jest sprawiedliwość.

 

Ech co się dzieje... :(

 

A dzisiaj w nocy w Łodzi:

http://www.tvn24.pl/policja-poszukuje-n ... 633,s.html

 

I pomyśleć, że człowiek praktycznie co weekend po baletach tam się kręci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Marolexa wsadzilem 1 filc od podkladek do butow, i przez piersze kilka sekund piana jest super, ale zaraz jakby sie zapycha i tylko cieknie po marolexie :/ Probowalem roznie, koncowka herbicydowa, uszczelka i filc, i na odwrot z uszczelka. Czy przykrecenie za mocne ma na to jakis wplyw? a moze za lekko skrecilem ta calosc :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal200, po mojemu filc od butów jest za gruby. Też to przerabiałem. Włazi w końcówkę i zapycha. Daj do oringa filc od podklejania mebli i powinno być git.Wiadomo, że troszkę wejdzie w końcówkę, ale jak mocniej nie dokręcisz to może się pocić na gwincie. Musisz popróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal200, ja taki filc przeciąłem wzdłuż na 3 na krajalnicy do chleba i weszło mi w dysze od lancy 8 krążków aż.

 

imag0629x.jpg

 

Ale jakby go tylko przekroić na pół to może było by lepiej :)

 

Jak bywasz w Łodzi to się odezwij, podrzucę Ci połowę tej wkładki do testów :)

 

 

Ps. Jest to jakaś wkładka do butów właśnie, gruba na 6/7 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.