Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a tu jakaś socjologia, którą mi dali na informatykę nie wiadomo po co mi wadzi

 

Ja na Mechanice i Budowie Maszyn dostałem Zarządzanie i Przedsiębiorczość oraz chemie techniczną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama, słyszałem ze na MiBM jest dużo matmy to prawda? Właśnie myślę czy iść na ten kierunek.

 

Nie ma tragedii. Zależy od prowadzących ćwiczenia tak naprawdę. Są tacy, że są "uczciwi" w stosunku do Nas, a są też tacy co przez cały semestr dali nam tak po dupie, że zaliczyło tylko 7 osób z grupy 30 osób...

 

Materiał na spokojnie do ogarnięcia :) Nie wiem jak gdzie indziej ale na PŁ egzamin z matmy to czysta teoria, od grudnia zakuwałem definicje z książki na pamięć...

 

Dla mnie największym problemem jest obecnie mechanika, aczkolwiek jeżeli nie przysiądziesz do nauki od samego początku z matmą i mechaniką to możesz być w plecy...

 

Ja tak udupiłem rok, tylko przez brak mechaniki z pierwszego semestru...

 

Ps. Patrząc na to z perspektywy czasu to:

wybrałbym o wiele prostszy kierunek na Uniwerku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wziąłem się za przerobki Marolexa. I albo cos zle robie albo moja piana jest jakas lewa :zly:

Albo coś źle robisz albo Twoja piana jest jakaś lewa. Raczej coś źle robisz. Po Twoim poście, jak ktoś go przeczyta pomyśli, że Marolex to zło. Nie pisz pierdół, jak nie masz umiejętności DIY. Swoją złość przelej lepiej na siebie. Przeczytaj wątek Faraona "od początku do końca" - wiem, wiem, nie chce się -i dopiero wylewaj swoje żale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadaje się tylko i wyłącznie jako prewash,nie ma opcji,że jedziesz po tygodniu na myjnię,strzelasz pianą,płuczesz i masz względnie czyste auto ;)

 

+1, :good:

 

Odpuść sobie tą pianę. Sam kupiłem litrową butelkę na testy jakiś rok temu i jeszcze mam pół :-]

 

Jak chcesz, mogę odsprzedać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.