Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Pany,na przeglad to ja jezdze bez auta ktroe ma go przejsc :D

 

Taa, ostatnio widziałem na mieście chyba UNO z dziurą w drzwiach na wylot aż do kabiny :wallbash:

 

I potem się dziwią, że auto nie miało hamulcy itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I potem się dziwią, że auto nie miało hamulcy itd...

 

+1

 

to, że ludzie robią przeglądy na lewo, bo mają za głośny wydech albo inne mody nie do końca zgodne z przepisami to OK,

ale to, że tyle szrotów jeździ po ulicach co już dawno powinny być na złomie i tylko stwarzają zagrożenie dla siebie i innych to popieram pomysł z walką z lewymi diagnostami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leciałem autostradą do Gliwic i z powrotem

na A4 Cię dojechali? :/

 

Na Pszczyńskiej koło Agaty ;)

 

Też mam problem z wjazdem na rolki dlatego nie wjeżdżam, diagnosta wie już co o jak :mrgreen:

 

Ostatnio jak byłem ustawić światła to słyszałem że mają montować przed stacją progi o wysokości 12cm ( fajny murek ) i przegląd będzie zaczynał się od tego miejsca :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak byłem ustawić światła to słyszałem że mają montować przed stacją progi o wysokości 12cm ( fajny murek ) i przegląd będzie zaczynał się od tego miejsca :shock:

ale raczej nie będzie to pionowy murek. zapewne coś na wzór progów zwalniających i jeżeli będzie o dość łagodnym nachyleniu to jakiegoś większego problemu nie powinno być ;)

o ile dobrze to sobie wyobrażam, bo na gwincie nigdy nie jeździłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan ale ty masz naklejkę na dole szyby ,ona nie przeszkadza w widoczności.W takim razie nawigacji też nie można przyklejać na szybę? Co mają powiedzieć wszyscy kierowcy cięzarówek ,ja miałem już naprawdę kilka kontroli i to policji i ITD i nigdy mi się nie dowalili do szyby a mam na szybie -tablice z ksywką, z miejscowościa, proporce x5 , flagi x3 do tego Viatoll Polska ,Czechy ,Słowacja( ten wygląda jak pół chleba) i nikomu to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Jeden ma jobla na punkcie mycia i woskowania samochodu, drugi lubi sobie obniżyć...

 

 

Wszystko ok, ale sytuacja w której ktoś pakuje do auta 200,300 albo i 400 koni, a następnie przez obniżenie które sprawia, że fani mają mokre noce przed monitorem, powoduje że ja w swoim 140 konnym dieslu przejadę szybciej po mieście odcinek z punktu A do punktu B, jest groteskowa dla mnie ;) Nie oceniam tutaj już nawet waloru wizualnego, bo wiadomo że każdy ma inny gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden ma jobla na punkcie mycia i woskowania samochodu, drugi lubi sobie obniżyć...

 

 

Wszystko ok, ale sytuacja w której ktoś pakuje do auta 200,300 albo i 400 koni, a następnie przez obniżenie które sprawia, że fani mają mokre noce przed monitorem sprawia że ja w swoim 140 konnym dieslu przejadę szybciej po mieście odcinek z punktu A do punktu B, jest groteskowa dla mnie ;) Nie oceniam tutaj już nawet waloru wizualnego, bo wiadomo że każdy ma inny gust.

+1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden ma jobla na punkcie mycia i woskowania samochodu, drugi lubi sobie obniżyć...

 

 

Wszystko ok, ale sytuacja w której ktoś pakuje do auta 200,300 albo i 400 koni, a następnie przez obniżenie które sprawia, że fani mają mokre noce przed monitorem sprawia że ja w swoim 140 konnym dieslu przejadę szybciej po mieście odcinek z punktu A do punktu B, jest groteskowa dla mnie ;) Nie oceniam tutaj już nawet waloru wizualnego, bo wiadomo że każdy ma inny gust.

Trochę w tym racji jest... ale nie można też tego interpretować w ten jeden sposób... samochód z wypasionymi felgami i paskami gumy zamiast opon też raczej będzie wolniejszy, bo nikt np. nie przeleci z pełną prędkością przez np. torowisko ;) i przykłady można mnożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zwalnia taki nagle na srodku pustej drogi prawie do zera bo wykalaczke zobaczyl :wallbash::wallbash: albo nie wie jak ominac prog zwalniajacy pod szkola, wychodzi z samochodu i sprawdza czy siatex pakietu nie oberwie. :x za nim czeka autobus a w nim kilkadziesiat wsieklych osob.

Kwestia podejścia, bo ja zarówno na 16" i seryjnym zwieszeniu, jak i na 18" i glebie prawie zatrzymuje się przed torowiskami, dziurami, progami itd. Zwyczajnie szkoda mi auta. A to że ktoś za mną leci służbówką i strasznie mu się śpieszy, to proszę bardzo - kierunek, lewy i niech jedzie, niech sobie powyzywa jak mu to pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.