Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Na "ucho" czy mieli urządzenie ? :)

 

Było poprosić o aktualne badania UDT czy jak to się zwie.

 

Znajomego złapali na radar, poprosił o owe badania urządzenia i czerwoni ze złości kazali mu jechać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Było poprosić o aktualne badania UDT czy jak to się zwie.

To i tak nie ma znaczenia jak ma zalepioną przednią szybę.

A tak to jeszcze bardziej by się wkurzyli i kazali by lawete wzywać, bo teoretycznie auto nie zdatne do ruchu.

Lepiej się nie wychylać (chyba, że siedzisz w czarnej Sce i masz blachy W0 lomin)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieli urządzenie ;)

 

Wyszło 101db przy 3 tyś obr a od 2,5 tyś obr już przekroczyło normę ;)

 

Wystraszyli mnie trochę lawetą więc wolałem nie zgrywać już cwaniaka bo można było znaleźć kilka innych rzeczy a przegląd nie załatwi i po problemie ;) Nie pierwszy i nie ostatni raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieli urządzenie ;)

 

Wyszło 101db przy 3 tyś obr a od 2,5 tyś obr już przekroczyło normę ;)

 

Wystraszyli mnie trochę lawetą więc wolałem nie zgrywać już cwaniaka bo można było znaleźć kilka innych rzeczy a przegląd nie załatwi i po problemie ;) Nie pierwszy i nie ostatni raz ;)

 

a ekipa TVN Turbo "uwaga pirat" była ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieli urządzenie ;)

 

Wyszło 101db przy 3 tyś obr a od 2,5 tyś obr już przekroczyło normę ;)

 

Wystraszyli mnie trochę lawetą więc wolałem nie zgrywać już cwaniaka bo można było znaleźć kilka innych rzeczy a przegląd nie załatwi i po problemie ;) Nie pierwszy i nie ostatni raz ;)

 

a ekipa TVN Turbo "uwaga pirat" była ???

 

Nie, nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wolno mieć wlepy na szybie? Nawet nie wiedziałem (chociaż mnie to nie dotyczy).

 

Można mieć tylko tą z rejestracją w prawym dolnym rogu :) Wszystko inne "ogranicza" widoczność i jest zabronione :)

 

[ Dodano: 11 Luty 2013, 15:18 ]

GracjanS4,

 

Ona tak fajnie ryczy :-] ?

 

:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko inne "ogranicza" widoczność i jest zabronione

 

Czyli winietki naklejane w innych krajach i nowy pomysł rządu na naklejki oznaczające, że auto przeszło przegląd (dopiero w planach) z założenia są nielegalne :lol: Tak samo jak i urządzenie Viatoll :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko inne "ogranicza" widoczność i jest zabronione

 

Czyli winietki naklejane w innych krajach i nowy pomysł rządu na naklejki oznaczające, że auto przeszło przegląd (dopiero w planach) z założenia są nielegalne :lol: Tak samo jak i urządzenie Viatoll :roll:

 

Winiety, viatoll to co innego, miałem na myśli takie naklejki klubowe itp "udziwnienia" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pisali już niektórzy na forum, że ta nalepka jest be.... ;)

 

Gdzieś Ty dzisiaj jeździł tym autem na letnich oponach - przecież śnieg spadł :song:

 

Na pewno zabranie dowodu nie zmusi mnie do zerwania naklejki czy też zmiany wydechu ;) W zeszłym roku 3 razy zabrali za sam wydech więc jak na razie na luźno... ;)

 

Drogi są na bardzo fajnym poziomie, a leciałem autostradą do Gliwic i z powrotem więc po prawie suchej drodze cały czas... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pewien znajomy Szwajcar opowiadał mi jak to wygląda u nich.

Auto które zostanie zatrzymane np za ciemną szybę jedzie do stacji kontroli pojazdów wskazanej przez policję (która w sumie kontroluje czy wszystko działa jak należy)

 

Tam oczywiście nie przechodzisz badania, więc zrywasz folie, robisz przeglą, płacisz karę i jedziesz dalej.

 

Jak Cię zatrzymają za jakiś czas, za to same wykroczenie (znów w garażu pieczołowicie kleiłeś gangsta glassa) to zabierają Ci furę na parking policyjny i uczą pokory przez 3 miesiące.

 

Jak nie zadziała, i bedzie recydywa, to nawet prawko zabierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.