Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jechałem podobną trasą (Włochy, Austria, Czechy)pod koniec roku, autostrady niekoniecznie równe jak stół, tylko nam poszło o wiele szybciej bo drogi czarne, zwolnienie było bo była mała stłuczka a korek już z 10 km się ciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i nie wspominając o hitlerowskich trzepaniach na granicy Szwajcaria/Włochy gdzie prosili każdego na bok, kazali wypakowywać wszystko na stoły, przepatrywali nawet namioty na dupsko. Dobrze, że zrobiłem firmową minę, to nas przepuścili :mrgreen:

 

Austria/Włochy to samo, na autostradzie pod Brnem trzepali na poboczu dwóch naszych w Skach. Pewnie w myśl zasady, nie będzie Polak-bogol :dontknow:

 

to ja mam zgoła odmienne zdanie o takim trzepaniu ;)

Co prawda SW/ITA granicy nie mijałem ale na AUS/ITA bez problemów, tak samo CRO/SLO

Wszyscy w 2 kilometrowym korku, a ja na drugim pasie do bramki "EU only" sobie leciałem do samiuśkiej granicy, nawet paszportu nie chcieli, z daleka zobaczyli tablice i szlaban hop do góry :-]

Dopiero wtedy niemce zaczęły zjeżdżać z tego zakorkowanego pasa na ten dla "EU only" :lol:

Kto wie może oni już mieli trzepanko :evil:

 

Za to Czechy :wallbash:

Gdybym wcześniej wiedział po czym mi przyszło jeździć :thumbdown: to bym winiety nie kupował i bocznymi jechał :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manio49 Na tych niebieskich bez mózgów służbistów to szkoda słów :wallbash:

 

Luz. Nie ma co generalizować bo pies to nie zawód, a stan umysłu.

Co mnie wkurzyło to to, że w atmosferze ogólnego ganienia i karania pijanych kierowców nawet mnie nie przebadali. Nosz... tylko po kase rączki wyciągnęli.

Ale. Mandat dostałem za pierdołę, zapłacę go więc pierdołami. 100 zł w 1,2 i 5 groszówkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.