Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pieprzone pompowtryski w kochanym mondeo.

Temat rzeka na MKP. Można napisać ze 3 elaboraty i ze 4 prace doktorskie :-]

 

Chyba coś się komuś pokręciło ;) . Od kiedy w mondeo mk3 są pompowtryski. To nie VW.

 

Zgadza się, są wtryski boscha albo delphi. Całe szczęście mam ZETECi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżepetto, Donatel, faktycznie wkradła się pomyłka, więc sprawa tyczy się silnika popełnionego przez Forda z układem zasilania commonrail zwanego TDCi. potocznie ~trup dupa cip* Iiii, :thumbdown: cóż w sobotę na komputer i zobaczymy, może obejdzie się bez doktoryzacji z zakresu trupów dup i cip :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter a Ty co miałeś na naczepie?

Panele i drzwi teraz to na Słowacji robi bum ,era plastikowych okien tam już minęła teraz w ruch poszedł taki asortyment,bardzo chłonny rynek ludzie też bardzo mili :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDonald's o 1 w nocy na spokojnie było brane na luzik 2 chesy i frytki.

Natomiast o 8:30 jak wstałem zaczęło się a trwa prawie do tej chwili :cry::cry::cry:

 

Ja już przestałem jeść ten syf :/

 

Aczkolwiek jak cheesa poczuje to jest ciężko, żeby się nie przełamać :cry:

 

Czasami tylko frytki zjem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małolat uciekał Peugeot/em 207 a mundurowi znaną w WWL Brava, wyjeżdżałem z bocznej uliczki a ten baran chciał w nią wjechać zatrzymał się ledwo na wprost mnie,długo nie myśląc wstek i z powrotem na główną za nim policja na ręcznym nawrót ja za nimi zobaczyć całą akcję :) chyba zdygał bo zatrzymał się sam uliczkę dalej jak już byli za nim,nie zatrzymywałem się ale pewnie miał nie ciekawie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś uszkodził na parkingu moje grande punto. Uszkodzony zderzak, grill, kratka u dołu, spojler zderzaka, mocowania zderzaka. Lampa odstaje, szczeliny między błotnikiem a maską się powiększyły (normalnie ca 6mm a teraz nawet 11mm). A auto było bezwypadkowe... Sprawcy brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś uszkodził na parkingu moje grande punto. Uszkodzony zderzak, grill, kratka u dołu, spojler zderzaka, mocowania zderzaka. Lampa odstaje, szczeliny między błotnikiem a maską się powiększyły (normalnie ca 6mm a teraz nawet 11mm). A auto było bezwypadkowe... Sprawcy brak.

To jest szkoda parkingowa,a nie wypadek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując "cudze chwalicie, a o swoim nie macie pojęcia"

 

Po 22h jazdy udało się dotrzeć do Polszy. Droga? NIBY autostradami, NIBY powinno być szybko, ale... ;) Włochy, Austria ( na Salzburg, Wiedeń ), wszystko, ale to dosłownie wszystko stało. Po 3 pasy w obie strony. Pierwsze 400km przejechaliśmy w ponad 8 godzin. Kolejne 200 dołożyliśmy w 4h, dramat. Czechy ? To samo, albo 3 pługi wywalone po całej szerokości, albo zwężenia pasów z 3 na 2 i kilometrowe korki, bo jełopy nie umieją robić tego bez zatrzymywania.

 

A Polska ? Duma serce rozpiera jak się wjeżdża do tej krainy autostradą leżącej. Od przejścia w Cieszynie wszystkie drogi czarne, odśnieżone, suchutkie, wszystko oświetlone. Do Katowic droga jak po maśle, potem do Częstochowy, a od Rawy... S8 oczywiście zwiedzone, jakoś tak z rozrzewnieniem w sercu się przejechało zawrotki, prawy, lewy łuk przechodzący w dół w prawy. Fura niezbyt odpowiednia, box na dachu, więc nie było jak przypomnieć sobie starszych czasów, ale... Cały czas 1,6 na tempomacie, tak można jeździć  :good::good::good: Cieszyn - wiocha niecałe 4 godziny :-]

 

Austria, Czechy, Włosi ? :zly::zly::zly:

 

No i nie wspominając o hitlerowskich trzepaniach na granicy Szwajcaria/Włochy gdzie prosili każdego na bok, kazali wypakowywać wszystko na stoły, przepatrywali nawet namioty na dupsko. Dobrze, że zrobiłem firmową minę, to nas przepuścili :mrgreen:

 

Austria/Włochy to samo, na autostradzie pod Brnem trzepali na poboczu dwóch naszych w Skach. Pewnie w myśl zasady, nie będzie Polak-bogol :dontknow:

 

Do tego cała historia z zamkniętą SS38, hitlerowskim tunelem, który otwarty jest tylko w określonych godzinach. Jeśli nie uda się wyjechać z Włoch do 10, to trzeba czekać do 18...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.