Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kinek trzeba bylo mu odpalantowac "a zeby Ci zona murzyna urodzila" jak to bratr mojej lubej do egzaminatora na p[rawie jazdy powiedzial. A do polucjanta kiedys, tez takiego straznika teksasu "a czy zeby wstapic do policji to trzeba miec mature?" hahaha gosciu sie zagotowal ;d

 

Kumpel który jechał z ojcem kiedyś jak przyjmował mandat (bardzo długo wypisywany) na pytanie ojca do policjanta "dłużej się nie dało" odpowiedział "tata a co Ty myślałeś jak po 3 latach podstawówki" :kox: Policjant też mocno się gotował :D

 

A żeby nie było, ze off topic ...

 

Znowu nawala śnieg a liczyłem, że to już koniec tej zimy, na dodatek łamie mnie w kościach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie wkurzyla sytuacja mojego kolegi, zawodnika snowboard crossu, Oto co pisze na swoim profilu na FB:

 

Maciej Jodko

I jak tu robic wyniki w zawodach jak zaraz po najlepszych kwalifikacjach w zyciu(13miejsce w kwalifikacjach do pucharu swiata) czlowiek sie dowiaduje ze traci finansowanie decyzja zarzadu polskiego zwiazku snowboardu z dniem zakonczenia próby olimpijskiej w sochi (17.02.2013) po czym po nieprzespanej nocy przed finalami dowiaduje sie ze jednak juz nawet do sochi nie leci chociaz ma kupione przez trenera bilety ktorych nie da sie zwrocic??? Bylem finansowany przez PZSNOW przez 6lat Do konca stycznia 2013roku dostaje najwyzsze mozliwe stypendium ministerialne za wybitne wyniki z poprzedniego sezonu Przez ostatni rok bylem sklasyfikowany w pierwszej 15 światowego rankingu W zeszlym sezonie mialem zaraz po Matysie najlepsze wyniki wsrod zawodnikow PZSNOW Na chwile obecna mam praktycznie zagwarantowany udzial w zimowych igrzyskach olimpijskich w Sochi w 2014r Przed tegorocznym sezonem zainwestowalem ponad 20tysiecy PLN z wlasnej kieszeni na sprzet i przygotowania Zaczalem wspolprace z wybitnym trenerem od przygotowania ogolnego Jakub Pieniazek ktory przygotowywal Rafał Wilk do paraolimpiady w Londynie na ktorej zdobyl dwa zlote medale W czteroletnim cyklu przygotowawczym do IO w Sochi przez 3 lata bylem wspierany z pieniedzy ministerialnych po to aby walczyc tam o medale osiagajac z roku na rok coraz lepsze wyniki Panstwo polskie poprzez PZSNOW wydalo sporo srodkow na moje przygotowania a decyzja zarzadu spowodowala ze te pieniadze zostaly "wyrzucone w bloto" Wszystko szlo zgodnie z planem i nagle 12miesiecy przed najwazniejsza impreza w zyciu dostaje "noz w plecy"

 

normalnie banda zasranych komuchow, podobna syt jest w PZKOL`u :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód klienta nie chce odpalić :dontknow: Nie mam pojęcia co się stało. W nocy go wystawiłem z garażu i zostawiłem na podwórku, rano zapalił ale po kilku minutach trochę nierówno zaczął chodzić więc go zgasiłem i już nie chciał zapalić. Na FISie wyskakuje jakiś błąd oleju :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekko poddenerwowała informacja że muszę zrobić przegląd w C3 żony a w dodatku skończyło się miejsce na pieczątki w dowodzie rejestracyjnym...

a w dodatku musze jeszcze w tym padle wymienić rozrząd :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ważność dowodu osobistego mi się skończyła, mogliby jakiegoś sms-a wysyłać ;) właśnie miałem podpisywać umowę w Play :/

Dodatkowo wgniotka na dachu i tylnej klapie.. coś trzeba będzie wykombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekko poddenerwowała informacja że muszę zrobić przegląd w C3 żony a w dodatku skończyło się miejsce na pieczątki w dowodzie rejestracyjnym...

a w dodatku musze jeszcze w tym padle wymienić rozrząd :wallbash:

 

najpierw idź zrób badanie - wydadzą ci zaświadczenie a później idź wymieniać dowód. Jak zrobisz to w tej kolejności, to w WK wbiją ci to badanie od razu do dowodu, a jak najpierw wymienisz, to wbiją ci datę obecnego badania a kolejną pieczątkę otrzymasz już po badaniu.

 

Tym samym będziesz miał już 2 pieczątki zamiast jednej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.