Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

daniels, dasz radę, u mnie 16 lutego będzie 6 lat jak nie palę, a paliłem 9 lat (około 30 dziennie) Teraz jestem szczęśliwy :) Choć nie ukrywam, że do teraz mam ochotę się zaciągnąć, jednak wiem, że to byłby początek powrotu do nałogu :)

Będzie dobrze :good: powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest łatwo po 10 latach rzucić...

Dasz rade - kwestia silnej woli i chcenia, ja po 16 latach rzuciłem z dnia na dzień, ot tak bo sobie postanowiłem :) W listopadzie minęły dwa lata :) Teraz okazjonalnie zapale analoga do piwka i jest git :good: Nigdy nie wspomagałem się elektronikiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechalem lewym pasem..chcialem zjechac na prawy przed skrzyzowaniem...ale nagle auta stanely na prawym to sie nie zmiescilem... a ten z tyłu nieogarnal i wjechał z lewy tył...

 

słupek chyba tez przestawiony lekko, bo tylne lewe drzwi sie gorzej otwieraja :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem w dziurę zdarłem skórę... :/ felga kaput, opona kaput co więcej się okaże - czas oczekiwania na Policje 2,5h a najlepsze jest to że w tym czasie przyjechała ekipa i łatali dziury podczas deszczu :D zdjęcia udało się zrobić i teraz walka z Zarządem Dróg :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale ja na szczęście nie mam problemu z paleniem :idea: potrafię zajarać jednego szluga, czasem kilka, a później kilka miesięcy nie palić i mnie nie ciągnie. Ogólnie to jak pisze SJake - najlepiej po nieprzespanej nocy zajarać kilka mocnych pod rząd, na pusty żołądek, zapijając mocną kawą bez cukru, wrażenie bezcenne, a na myśl o paleniu... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gluty do pasa, łeb jak sklep i samopoczucie do d... chyba mnie przeziębienie złapało :wallbash:

Antidotum :)

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 224#333224

Działa :) Teraz już "po ptokach" ale na przyszły sezon jesień-zima jak znalazł ;)

 

masz na myśli cytrynówkę ?! :-]

 

no a dobija mnie temp. za oknem !! +11 stopni i mógłbym na bezdotyk pojechać, a ja smarkam, psikam, kicham... w mordę pingwina :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gluty do pasa, łeb jak sklep i samopoczucie do d... chyba mnie przeziębienie złapało :wallbash:

Antidotum :)

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 224#333224

Działa :) Teraz już "po ptokach" ale na przyszły sezon jesień-zima jak znalazł ;)

 

masz na myśli cytrynówkę ?! :-]

 

no a dobija mnie temp. za oknem !! +11 stopni i mógłbym na bezdotyk pojechać, a ja smarkam, psikam, kicham... w mordę pingwina :wallbash:

 

To nie cytrynówka, ale... Ciąg dalszy na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.