Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chabsu, a jaki masz tryb pracy sieci w telefonie ... jeśli masz 3G to niestety możesz mieć takie problemy szczególnie w Orange i T-Mobilu ... rzuć okiem w ustawienia sieci/sieć komórkowa/ tryb pracy sieci będziesz miał tam do wyboru auto, samo WCDMA ( czy jakoś tak) i zwykły GSM przestaw na GSM i problem zniknie ...

 

Co do gwarancji ... jeśli nie masz w gwarancji napisane, że po 3 naprawach wymiana to mogą Ci robić 100 razy naprawę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamarznięty ręczny o poranku pod pracą, gdyby dało się wyjechać z parkingu to pewnie sam by puścił a że zamarznięty śnieg to nie dał rady przez taką zaspę na ręcznym przejechać, ale postał do południa i puścił, trzeba go w końcu rozmrozić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamarznięty ręczny o poranku pod pracą, gdyby dało się wyjechać z parkingu to pewnie sam by puścił a że zamarznięty śnieg to nie dał rady przez taką zaspę na ręcznym przejechać, ale postał do południa i puścił, trzeba go w końcu rozmrozić :)

 

Awaryjne zwolnienie recznego tez nie pomoglo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś leciałem trasę do Przasnysza, temp. -12*C i po drodze 3 aktywne suszareczki :mrgreen:

 

Rzadko kiedy nie są aktywne ;)

 

A jak leciałeś przez maków, to przed samym wlotem do przasnysza, w Sierakowie na łuku w prawo bardzo często stoją miski .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michałoś, standardowe punkty: Zegrze, Przemiarowo, Sierakowo ;) żółtych kurników nie liczę :D

A! Vectra na obwodnicy Serocka i jakaś kijanka, gdzieś....jakoś :kox: ale w sumie to nawet mnie to pociesza, że chłopaki nie próżnują tylko dbają aby jakiś grosz wpadł do kasy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Od wigilii jeżdżę uwalonym samochodem i nie pamiętam jaki lakier ma kolor

A co przeszkadza mróz w myciu? :)

 

Od 2:30 łeb nie tyle boli co nak****ia, aż musiałem żeżreć tabletki w nocy. Wstaje rano, łeb ciężki, myśleć się nie da. A za 3 godziny egzamin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.