Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Paaaaaany wy to sniegu nie widzieliscie, jak ode mnie z podworka do ulicy jest 300m polnej drogi ? zanim sie odsniezy do konca co zajmuje jakis czas to na poczatku juz zasypane, sa takie TYGODNIE ze sie nie da wyjechac autem i co wy na to ? :D jutro wstawie foto :) kto byl u mnie ten wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

barteq161, ja z przed podworka mam do wyjazdu na droge mam kolo 80 metrow, do tego pod mala gorke ale daje znac o sobie. Wiem ile trzeba sie namachac lopata ;) Jak na bieząco sie nie odsniezy to mozna sobie pomarzyc o wyjechaniu (z tylnym napedem ciezko, lecz nie zamienilbym go na zaden inny 8-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie dziś wkurzyło?

walka o życie w samochodzie :D

Droga krajowa 73, i o dziwo :kox: pełno "WWL' owców*" którzy za wszelką cenę chcą pokazać że jadą na narty :D w pewnym momencie to z drogi jednopasmowej zrobiła się droga trójpasmowa. Ale dałem radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko mam galaxy s plusa i tez czwarty raz bd na gwarke isc ;) caly czas jakby sie glosnik wylaczal a czas rzmowy dalej leci, dodatkowo zdjecia z aparatu raz sie zapisuja a raz nie ;) ale spoczko jak mi nerwy puszcza to w salonie orange mam znajoma i bd zalatwial wymiane na nowy telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko mam galaxy s plusa i tez czwarty raz bd na gwarke isc ;) caly czas jakby sie glosnik wylaczal a czas rzmowy dalej leci, dodatkowo zdjecia z aparatu raz sie zapisuja a raz nie ;) ale spoczko jak mi nerwy puszcza to w salonie orange mam znajoma i bd zalatwial wymiane na nowy telefon

Też chciałbym miec taką znajomą :/

 

Ten fon to mega wtopa HTC moim zdaniem.

 

O ile zdjęcia fajne robi i jest intuicyjnyo tyle te samoczynne restarty i wyłaczenia nawet w czasie rozmowy nie sa fajne, bo jak potrzeba to nie masz jak zadzwonić :thumbdown:

 

Drugi raz na tą samą niezgodność idzie. Nie będę się bawił...oczywiście do tego dochodza też inne pierdoły... Ale główny problem nadal taki sam... gorzej że ta wada ujawnia siępo jakimś czasie :/

 

[ Dodano: 26 Styczeń 2013, 17:12 ]

weglus, zalezy co warunki gwarancji na to :roll:

 

Ja oddaję na niezgodność, wtedy powinno być tak jak piszesz, ale rzeczywiśtośc bywa inna...

Mam nadzieję, że jednak w moim przypadku uda im się doprowadzić tym razem telefon do uzywalności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na karcie gwarancyjnej mam 4 linijki tak wiec w przyszlym tyg beda wypelnione wszystkie 4. Co do samego telefonu nie mam zastrzezen bo lubie go, no ale denerwuje jak sobie gadasz a tutaj albo Ci przerywa rozmowe albo "zawiesza". Najsmieszniejsze jest to ze zasieg na full wtedy jest. Poprzednio wgrali mi jakis beta soft ktory mial to rozwiazywac, i nie pyklo im znowu. Rozmawialem z kumplem ktory tez ma s plusa i u Niego wszystko hula jak ta lala, wiec wnioskuje ze to moj jest trefny jakis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.