Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z tego ci widzę, to za przeproszeniem mógłby mnie Pan strażnik w du** pocałować.

 

Po prostu bym zdjął koło i założył zapas.

 

A gdyby mnie tylko dotknął to bym miał ustawionego świadka z kamerą...

 

Ale, że nerwowy jestem to pewnie by się na mordobicu skończyło :mrgreen:

 

A już nie daj Boże, żeby lakier uszkodził...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rana jak przejedzie dwukrotnie 5 dostawczych podwozi, to tory są raczej konkretne ;)

Dobrze powiada :D Nawet jeśli parę wyższych samochodów przejedzie, to nie raz robiło się za pług, a co gorsza częściej się wieszało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wk&@%[iła mnie wczoeajsza sytuacja :/

Około 20 metrów od mojej bramy przewrócił się człowiek i leżał na środku drogi. Z jednej strony korek na 500m, z drugiej na 200 i NIKT się urwa nie zatrzymał, żeby zobaczyć czy coś mu się nie stało Tylko sobie omijali i jechali dalej :zly::zly::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash: dopiero parę chwil później ode mnie wyjeżdżała ekipa i oni się zatrzymali, przeciągnęli go do sąsiada pod bramę i zadzwonili na policję, jak im powiedzieli, że przyjadą za pół godziny to do nas przybiegł typek i jak wyszliśmy to okazało się, że to znany żulek, więc ja z mamą w furę i do jego szwagra, żeby po niego przyjechał.... Ten wziął taką wózko mini przyczepkę, zapakował go na to i zaciągnął do domu :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód pług, przy każdym wyjezdzie z osiedla

 

Obrazek

 

 

tylko tyle śniegu na zderzaku?? popatrz u mnie.

 

dsc00882cb.jpg

 

a jak jadę ulicą i jest jakaś głębsza koleina to śnieg potrafi znaleźć się na przedniej szybie...

 

z 2 lata temu jak przebijałem się przez zaspy to śnieg przez całe auto się przesypywał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.