Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No zależy mi, żeby dziadkowoza nie zepsuć, ale u mnie niestety 5x100. Byłoby 5x114,3 to już bym jakieś lexy kręcił :)

 

Trzeba się wyposażyć w "pływającą śrubę" :mrgreen:

 

http://www.wulmarex.com.pl/product-pol- ... 2x1-5.html

 

[ Dodano: 21 Styczeń 2013, 22:01 ]

Ahh... Nie doczytałem że ta jest "ciut" za mało pływająca... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the_rahzel, z 5x100 ciężko będzie do 5x114.3 dojść na śrubach pływających :P

 

[ Dodano: 21 Styczeń 2013, 22:07 ]

Ari, ten drugi link, który wrzuciłem ma chyba et 45, dystans 15mm zmieniający rozstaw z 5x100 na 5x114,3 i wychodzi 8" i et 30, może wejdzie :-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the_rahzel, z 5x100 ciężko będzie do 5x114.3 dojść na śrubach pływających :P

 

[ Dodano: 21 Styczeń 2013, 22:07 ]

Ari, ten drugi link, który wrzuciłem ma et 45, dystans 15mm zmieniający rozstaw z 5x100 na 5x114,3 i wychodzi 8" i et 30, może wejdzie :-]:-]

 

Oj tam. Daj chińczykowi to ci na pewno coś wykombinuje... :kox:

 

PS. Kiedyś W.Cejrowski pokazywał jak bodajże w Meksyku koleś dorabiał na poczekaniu silentblock-i ze zwykłej gumy na takim kołowrotku jak dawniej był przy maszynach do szycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinek01, a myślisz że naszej drużyny nie stać na to aby ich pokonać?? Oni właśnie tak mają że jak są jakieś ważne mecze to im nie idzie ta gra. Ja nie mówię że nie umieją grać bo chłopaki naprawdę świetnie grają (jak mają dobre dni) ale dziś to była tragedia i nie można mówić że węgrzy dziś dobrze grali i dlatego przegraliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kończy mi się akumulator, żeby było śmieszniej żelowy :shock: Samochód ma 3,5 roku, 50 tys km przebiegu, fakt - jeździ tylko po mieście ale, żeby żelowy aku wytrzymał tylko taki krótki interwał? P*&erdolone systemy eko-friendly Start-Stop. Zaoszczędziłem może przez ten okres zkilka litrów ON przy włączaniu-wyłączaniu auta na światłach a teraz wydam 1500 PLN na nowy aku :evil:

 

Wszyscy produkują już teraz gówno tylko jedni za mniejsze a inni za większe pieniądze. Lodówka też miała być klasy premium - funkcji ma tyle, że nawet wiąże krawaty :evil: ale co z tego jak po pół roku zaczęła rdzewieć (lodówka ze stali nierdzewnej :D ) a po następnych kilku miesiącach padł agregat......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kończy mi się akumulator, żeby było śmieszniej żelowy :shock:

http://www.caraudiosklepy.pl/akumulatory-agm-c56.html

Kiedyś miał w dystrybucji Stingera który swego czasu był hołubiony za najlepszy prąd. Zadzwoń gość mega obeznany w temacie zasilania, napewno coś sensownego doradzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.