Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Listy roznoszą tam kryminaliści

miałeś z jakimś takim pracującym do czynienia? bo ja tak, nawet z dwoma...zawsze ich zmiana była najlepsza, więc nie wrzucaj wszystkich, którzy coś tam mają na karku do jednego worka :evil: też muszą z czegoś żyć i lepiej niech na to życie uczciwie pracują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałeś z jakimś takim pracującym do czynienia? bo ja tak, nawet z dwoma...zawsze ich zmiana była najlepsza, więc nie wrzucaj wszystkich, którzy coś tam mają na karku do jednego worka też muszą z czegoś żyć i lepiej niech na to życie uczciwie pracują.

 

Ale gdzie miałeś z nimi do czynienia? Przy roznoszeniu przesyłek? Jeżeli nie to nie ma to związku. Nic nie mam do ludzi którzy chcą wyjść na prostą ale jak widzę ,że człowiek który wielokrotnie był zatrzymywany za pobicia oraz kradzieże (tak znam go osobiście) roznosi po domach rachunki za telefon to sorry ale jestem na Nie 8-) .

Strach pomyśleć jak Inpost zacznie obsługiwać banki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw wie ktoś gdzie kalibrują obiektywy? ;)

 

wrzuć jeszcze jaki aparat :o

 

 

jak widzę ,że człowiek który wielokrotnie był zatrzymywany za pobicia oraz kradzieże (tak znam go osobiście) roznosi po domach rachunki za telefon to sorry ale jestem na Nie 8-) .

 

a skąd wiesz, że listonosz z poczty nie miał wyroku a jednak chce pracować i wyjść na ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw wie ktoś gdzie kalibrują obiektywy? ;)

 

wrzuć jeszcze jaki aparat :o

Canon 450d + Canon EF-S 17-85 mm f/4-5.6 IS USM

miałem uszkodzone flexa i występował błąd połączenia korpusu z obiektywem. serwis chciał mnie skasować na 230zł. naprawiłem to sam i zamknąłem sie w koszcie flexa czyli 35zł. przy rozbieraniu i składaniu sie chyba rozkalibrował. w mojej ocenie przed 'operacją' ostrzył lepiej, a teraz mydli chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redukcja FF /BF przez soft w canonie z serii amatorskiej? no bez żartów Pawle.

 

Żeby to miało ręce i nogi to trzeba tam wysłać korpus + wszystkie obiektywy AF jakie masz i chcesz skalibrować.

Koszt myślę, że ładnych parę stów, w końcu to centrala canona na Polskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam o serwisie canona na zytniej mam same dobre opinie, naprawili mi aparat kupiony w niemczech jakies 12 lat temu sie okazało ze wada fabryczna była i do lutego mieli akcje serwisowa :D zdazyłem na ostatnia chwile. Przesyłka w obie strony free naprawa tez mega plus dla canona :good: a papierow nie miałem do aparatu zadnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z samego rana wkurzyla mnie trujaca dupe matka. Pieprzenie pt. "praca magisterska" tzn a kiedy Ty bedziesz pisac ta prace magisterska itp itd. Szkoda tylko ze takim gadaniem powoduje we mnie taka niechec ze jo jeba. Podobnie bylo przed matura :/

Mialem 2 lata temu podobnie.

Teraz zaluje,ze straconego zawodowo roku....

Jak sobie pomysle,ze bylbym teraz tam gdzie bede dopiero za rok to mnie strzela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i tak nie moge poki co pracowac zawodowo (Nauczyciel Wychowania Fizycznego) bo studiuje na drugim kierunku i tutaj mi jeszcze troche zostalo ;) Drugi kierunek to fizjoterapia. Troche tutaj zajec jest i nie wiem czy nawet na pol etatu bym sobie mogl pozwolic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kalibracji obiektywów to lepiej wysłać do Canona w Berlinie.

 

Chyba, że na Żytniej staniesz z kijem nad technikiem i będziesz po łbie lał...

 

Jakiś czas temu wyszło na jaw, że obiektywy kalibrowali przy lampach halogenowych.

 

Ja jakiś czas temu sie z nimi pożarłem i skończy sie pewnie rzecznikiem praw konsumenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.