Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem czy mam się cieszyć, czy nie, ale dostałem ofertę w dobrych pieniądzach kupić dobre fele do Mazdy 6 w kolorze "grafitowym" więc odszedł by już koszt malowania, ale akurat 17"

 

Problem w tym, że obecnie mam 16" i prawie nowe (będzie 2 sezon) opony letnie Dunlopa na nich.

 

PS. widziałem ceny opon 17'' i stąd zagwostka :o

 

poradźcie coś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ogólnie wkurza brak chęci do niczego a to wszystko przez imprezy które ost miałem. Zaczęło się od świąt, parapetówki, wesele i poprawiny oraz sylwester i nowy rok. Teraz to chyba zamiast do pracy to musze na odtrucie jechac :wallbash:

Dzisiaj jeszcze ponygusuje ale jutro to jush nie ma bata trzeba cos robic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camel-, Chciałem zakupić router Wi-Fi, ale na opakowaniu były podane tylko parametry, więc sobie zapisałem model w telefonie, żeby sprawdzić na Internecie, czy nie będzie problemu z konfiguracją z internetem z Vectry, jednak przyszedł ochroniarz, że mam opuścić sklep. Wyśmiałem go, bo niby jakim prawem i poprosiłem o kierownika działu, żeby mi to wyjaśnił, ale czy on go zawołał to nie wiem, bo przez mikrofon raczej powiedział, że klient nie chce opuścić, po czym powiedział ze kierownik nie przyjdzie, ale mogę się do niego udać, gdzieś tam w jakiś korytarz, może chcieli mnie pobić, bo jak widać na filmiku i takie rzeczy tam się zdarzają? :o

Znalazłem na stronie Auchan formularz skarg :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Z kierownikiem tylko chciałeś - trzeba było dyrektora całego auchana wołać ;)

 

Mnie ostatnio przeganiał ochroniarz pod tesco :lol:

Cały parking zawalony, więc zatrzymałem się przed drzwiami, a pasażer poszedł tylko po gazetę, nawet auta nie wyłączałem. Ale przyszedł mnie przegonić. Z prawej strony stało auto, w tym samym momencie podjechał ktoś z mojej lewej i stanął ale mnie się czepił :?

Ponieważ auto było na chodzie to mu cofnąłem się 1,5m (zjechałem z ich wykratkowanej powierzchni) i stałem dalej jeszcze z pół minuty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś w nomi z kuzynem wąchałem różne 'plaki' z k2. braliśmy chyba ze 3-4 dla niego i sprawdzaliśmy które pachną równie fajnie jak czarny. podszedł ochroniarz vel strażnik teksasu i krzykiem "panowie, ale to nie jest drogeria żeby sobie psikać". wychodziliśmy ze sklepu to mu pokazałem, że kupiliśmy kilka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavlik, :good:

 

[ Dodano: 2 Styczeń 2013, 18:49 ]

Pavlik, :good: tylko ze ja tym po twarzy dostalem. no i troche wlosow strace bo niestety kret je rozpuszcza...

 

chociaz tygodniowa szpitalna dieta mi sie przyda bo przywalilem na swieta

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś zmiany na poczcie polskiej i Poczta Polska zaprzestała przyjmowania przesyłek listowych zawierających przedmioty jeżeli idą za granice np do Niemiec. zawsze za taka przesyłkę płaciłem 11pln (polecony priorytet) a teraz mówią że tylko jako paczka, a to jest bagatela 55pln, chyba im sie coś w głowach poprzewracało po sylwestrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.