Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a mnie wkurzył wyjazd "po auto". Volvo v50 "bezwypadek" oczywiście, przebieg realny bo 205tkm a autko z roku 2007.

Na miejscu sam odklejałem z mocowań wycieraczek taśmę maskującą (się zapomniało malarzowi), wszystkie szczeliny z przodu zachlapane po polerce, trytytki w kabinie i inne historie.

Nie chcąc robić antyreklamy nie będę wymieniał nazwy firmy ale jeśli ktoś wpadłby na pomysł oglądania dowolnego Volvo w Bralinie (okolice Kępna) to trafi właśnie do nich.

Podsumowując, pół dnia w plecy, wycieczka (czyt: wyprawa) z żoną i 4-miesięczną córką a efekt taki, że znów ogłoszenia muszę przeglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAMIANe34 czekamy na relację

 

 

Jak ja lubie takie szczury :D

 

DAMIANe34, dobry materiał na relację :-] :-] :-]

 

 

Materiał na relację dobry, auto sąsiada, niskobudżetowy projekt i musi byc mega szybki. Będą foty PRZED i PO niestety na pewno nie będzie dokładnej fotorelacji, auto szybko musi byc gotowe do sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan w Audia A8 który miał wyśmienitą zabawę na A2, wyprzeda, wbija się przed maskę, i hamuje w prawie do zera :wallbash: . Jechałem dalej, i przed każdym kogo spotkał na lewy pasie tak robił. Niestety lewym pasem jechała też Vectra, srebrna Vectra. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan w Audia A8 który miał wyśmienitą zabawę na A2, wyprzeda, wbija się przed maskę, i hamuje w prawie do zera :wallbash: . Jechałem dalej, i przed każdym kogo spotkał na lewy pasie tak robił. Niestety lewym pasem jechała też Vectra, srebrna Vectra. :lol:

czyli walczył z maruderami lewego pasa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli walczył z maruderami lewego pasa :lol:

U nas na drogach to prawdziwa plaga :wallbash: , ja bardzo często mam ochotę mieć działo wysuwane spod atrapy chłodnicy :evil::evil::-]

 

Pamiętam swego czasu jak pociskałem A4 w stronę Gliwic, niedziela, dzień słoneczny, 3 pasy ruchu w jedną stronę. Jako, że spóźnienie na spota mi groziło to i prędkość była odpowiednia :-] Droga pusta więc nie mam potrzeby udawać "miszcza lewego pasa" a tu na środkowym Łada, którą lewym wyprzedza Lanos, a ja prawym bziuuuuuuummmmmmmm.... i tyle mnie widzieli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pociskałem A4 w stronę Gliwic

Na tym odcinku A4, jako że są trzy pasy chciałbym mieć dwa działa wysówane spod atrapy chłodnicy: większe na tych co "zawsze środkowym, i ch.j - pierd..lę innych na drodze"i drugie "toszkę" mniejsze na tych " zawsze na lewym, i ch.j - pierd..lę innych na drodze"... po prostu masakra :wallbash::wallbash::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wracałem na święta do domu to leciałem S8 strategiczną prędkością "złoty czterdzieści", gdzie przez 80% czasu jechałem prawym pasem, bo cała reszta jechała lewym...

Jedno z wyprzedzeń lewym pasem skończyło się zwolnieniem do 80kmh, bo jeden kapelusznik wyprzedzał drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałem, ale jechałem z kumplem do Poznania, a on pocina tą samą drogą cały czas lewym (prawy pusty).

Pytam się czemu jedziesz lewym? Zjedź na prawym, nikogo nie wyprzedzasz.

"Przecież jadę szybko".

:o

120 km/h.

Tłumaczenie, że ktoś może jechać szybciej nie trafiało do niego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przecież jadę szybko".

:o

120 km/h.

Tłumaczenie, że ktoś może jechać szybciej nie trafiało do niego. ;)

Podobne pytanie do mojego teścia:

- "dlaczego jedziesz środkowym (na autostradzie 3 pasmowej, jego prędkość 100km/h - przyp. red.)??????????? :shock::shock::shock: "

-.."bo prawy jest dla TIR-ów (i ch.j - przyp. red. :dontknow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 kontrole policyjne na ok 10km. rozumiem że w różnych wioskach, ale na nic tłumaczenia że dopiero co miałem kontrole i pokzaywanie ustników. 3 dmuchanka. Do tego ich poziom wiedzy :shock:

Volvo V70 na norweskich blachach. Z kierownicą po normalnej stronie :kox:

P.P "dawno auto z Anglii sprowadzone?" :kox:

JA: "auto ojca, nie sprowadzany"

Dowód rejestracyjny, ubezpieczenie i prawo jazdy.

Dobrze że wiedzieli jak wygląda prawo jazdy, bo dałem nie dałem im dowodu ani ubezpieczenia tylko jakieś druki do auta. Wszystko po norwesku, jedyne co mogli zrozumieć to Volvo a do tego zgrywają cwaniaków że wszystko sprawdzone i w jak najlepszym porządku :evil: Kretyni :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dobrze, że na A1 są 3 pasy, bo jazda dwupasmową autostradą u nas to mordęga.

Ale kiedyś i na tych trzech pasach zdarzyło mi się użyć długich, mimo że jechałem tylko 140km/h, ponieważ prawy pas jest be, środkowym jechała jakaś stara brawa a lewym usiłował ją wyprzedzić równie wiekowy peugeot :lol:

Tyle dobrze, że zjechał ale zaraz powrócił do swojego manewru, który trwał pewnie z kilka kilometrów :D I to takie rzeczy się dzieją na odcinku, gdzie ruch jest minimalny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy pas temat bumerang...

Też kilka razy zrobiłem manewr z wyprzedzeniem i hamowaniem, po czym zjechałem na prawy i sobie nim poprułem.I nie mówię tu o zapchanej drodze ;)

Jeżeli chociaż jeden tłumok zrozumiał,to sukces ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu jechałem A4 to nawet niemiec upodobał sobie lewy pas :dontknow: Spotkałem na autostradzie http://allegro.pl/show_item.php?item=2890751862 i chyba powinien dorzucać stopery przy sprzedaży, bo hałas niesamowity jak zaczął odkręcać 4 bieg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.