Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kolejne zgłoszenia techniczne do Play :zly: coraz bardziej mnie ten operator denerwuje, o nowych niespodziankach nie wspominając.. Notorycznie mi rozłącza z kilkoma numerami połączenie, po 3-5 sekundach milknie wszystko, a połączenie dalej trwa.. Tych problemów jest masa, w/w to tylko jeden.. Wczoraj jeszcze mase ludzi w konia zrobili z promocyjnym doładowaniem, a dziś usuwają posty na fb które ich "obciążają" :lol::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były takie czasy, że na G25 całymi dniami grałem w TDU w trybie HC, to było coś. Sprzęgło, gaz, działo się, łydka trenowana od najmłodszych lat :mrgreen: GT5 przejszedłem, FM3/4 ciągle męczę. Tylko na X'a kierownice są takie, że... pad moim zdaniem jedyną opcją ;)

 

gt 5 na 100% ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinek01, ja niedawno zglaszalem notoryczne gubienie zasiegu w 2 telefonach, i brak internetu, nie bylo go miesiac... :/

 

Również play ?

 

Bo u mnie w plusie takie coś się dzieje czasami, tylko zastanawiam się, czy to nie telefon :o

 

Albo opcja - niby zasięg jest (wskaźnik na tel) a dostaję esy, że byłem poza siecią i ktoś się próbował do mnie dodzwonić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bacuś, właśnie tak zrobiłem i jest ok, ale chciałem na 3g śmigać i lypa - nie wiadomo czyja to wina :o

 

Wina jest operatora :-) nikogo innego ... tak na prawdę 3G przydaje sie tylko jak ktoś dużo korzysta z internetu ... Jak sporadycznie to lepiej ustawić sobie na stałe na 2G ja tak mam w każdym telefonie ... Ciut dłużej mi sie np wczytuje forum ale przynajmniej jakoś sie wczytuje ... a co z tego ze jest 3G jak nic nie chce sie wyczytać a i połączenia nie dochodzą i wychodzą ..

 

Problemy z siecią w rożnych częściach Polski mogą mieć abonenci T-Mobile i Orange ... obie firmy wdrażania wspólny projekt Aurora który polega na połączeniu swoich nadajników i wykorzystanie ich przez abonentów własnych sieci ... Niestety cały proces wiąże sie tragicznym okresem działania sieci na danym terenie ... Brak połączeń, brak internetu, ogólnie ślepo i głucho ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.