Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

co z tego, że można więcej jak tam za zakrętem zaraz fotograf stoi

 

Ten fotoradar tam NIGDY nie działa.Jak mieszkam w Krakowie od 28lat to jeszcze NIGDY nie widziałem,ani nie słyszałem żeby tam komuś zdjęcie zrobił... Ja nawet na nim nie zwalniam... Po prostu go ignoruje... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak drogowcy, postawieni na baczność o takiej porze roku, na takim newralgicznym odcinku, jak Głogowska "Jerzmanówka". :

 

1&srcw=800&srch=600&dstw=800&dsth=600

 

Dwa auta wbiły się w tira. Zginęły cztery osoby

 

Tragiczny wypadek między Głogowem a Jerzmanową

 

Tragedia na "jerzmanówce"

 

Nie osądzając tu nikogo, jedni powinni zając się drogami, drudzy powinni jechać rozważniej, co nie zmienia faktu, że 4 ofiary to o 4 za dużo. :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tym i nie potrafię dojść do tego, czy tak beznadziejnie oznakowano miejsce wypadku czy ci kierowcy tak bardzo nie patrzyli na drogę. Jak można nie zauważyć tira w poprzek i służb stojących obok, zapewne na bombach i z reflektorami na maxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pada, pada, pada. Do tego to badziewne ESP, które stroił chyba jakiś tajny wysłannik z fabryki Melexa albo współtwórca skrzyń CVT, dramat jakiś :zly::zly::zly:

 

http://www.youtube.com/watch?v=QRQc5kXee4s

Przecie jest wyłącznik :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, wyłącza całkowicie i przyspieszasz jeszcze mniej efektywnie. No chyba że chcesz kozaczyć i ruszać spod świateł mieląc 1,2,3,4 przy oklaskach publiczności na przystanku, no problemo :mrgreen:

 

Chyba kupię walce 255 i tyle, bo teraz to :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.