Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jako ze mnie wkurzyło to napiszę tu. Zakup na allegro, wpłata przez PayU. Kieruje mnie do banku i wyskakuje ze usługo chwilowo niedostępna. Poczekałem kilka minut wszedłem na allegro i anulowałem transakcję wpłaty przez PayU. Kasy z konta nie pobrało. Mam zamiar wpłacić kasę przez zwykły przelew internetowy. Chyba kasy za ten wcześniejszy nie pobierze :?::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze mnie wkurzyło to napiszę tu. Zakup na allegro, wpłata przez PayU. Kieruje mnie do banku i wyskakuje ze usługo chwilowo niedostępna. Poczekałem kilka minut wszedłem na allegro i anulowałem transakcję wpłaty przez PayU. Kasy z konta nie pobrało. Mam zamiar wpłacić kasę przez zwykły przelew internetowy. Chyba kasy za ten wcześniejszy nie pobierze :?::zly:

 

nie pobierze, ostatnio podobnie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze mnie wkurzyło to napiszę tu. Zakup na allegro, wpłata przez PayU. Kieruje mnie do banku i wyskakuje ze usługo chwilowo niedostępna. Poczekałem kilka minut wszedłem na allegro i anulowałem transakcję wpłaty przez PayU. Kasy z konta nie pobrało. Mam zamiar wpłacić kasę przez zwykły przelew internetowy. Chyba kasy za ten wcześniejszy nie pobierze :?::zly:

 

Moglbys miec jakies watpliwosci, jakbys podal juz kod transakcji przeslany smsem i wtedy wyskoczylby blad. Tak to nie masz czego sie obawiac :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbys miec jakies watpliwosci, jakbys podal juz kod transakcji przeslany smsem i wtedy wyskoczylby blad. Tak to nie masz czego sie obawiac

też tak właśnie myślałem, ale do tego momentu nie doszło...taki okres ze pewnie PayU często będzie pojawiał się taki komunikat. Dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, ja poszedłem dzielnie, psikam przykładam MF i zdziwko... przymarzła do szyby.

potem dopiero zobaczyłem, że płyn z Nielsena jest "na bazie wody"... tak jak pozostałe trzy które posiadam :dontknow:

 

poza tym wkurzyło mnie, że żona wstaje do pracy o 3:50 więc znowu nie pośpię :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechaliśmy do znajomych do Szczecina na weekend. Postawiłem samochód pod blokiem ( bursa policyjna ;)) , to jakiś głupi ch@j zamknął mi wyjazd taką metalową bramką, jak czasem stawiają na promenadach żeby samochody nie wjeżdżały. Oczywiście miejsca nie są przypisane pod samochody. Jutro zrobi się miejsce,to sobie jakoś bokiem wyjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechaliśmy do znajomych do Szczecina na weekend. Postawiłem samochód pod blokiem ( bursa policyjna ;)) , to jakiś głupi ch@j zamknął mi wyjazd taką metalową bramką, jak czasem stawiają na promenadach żeby samochody nie wjeżdżały. Oczywiście miejsca nie są przypisane pod samochody. Jutro zrobi się miejsce,to sobie jakoś bokiem wyjadę.

 

Rotfl , pod moim blokiem stoisz :D

A policjanci są wrażliwi na swoje miejsca parkingowe.

Trzeba było z drugiej strony postawić, albo pod klatką 4

Jaki ten świat mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupia sytuacja. Ok 23:30 pojechałem po żonę i siostrę zabrać je po koncercie Hey do domu i jechałem od strony Jubilatu do Matecznego.Droga pusta(jak to o tej porze),wjeżdżam pod most grunwaldzki,gadka-szmatka z siostrą i żoną o koncercie,a na budziku ok.100km/h.Wyjeżdżam z pod mostu,a tu pod Hiltonem wyskakuję mi polis-majster... :zly: Dobrze że cały w odblaskach i że miał pałkę świecącą,bo bym go nie zobaczył... :D Sku***iel wylazł aż na trzeci pas żeby mnie zgarnąć... Ale spoko na 70-tce,96km/h i tylko 100zł + 4ptk to dobry wynik...

 

[ Dodano: 15 Grudzień 2012, 00:38 ]

Najgorsze to,to że miałem widoczność jak lądujący samolot,a zagadany byłem i ich nie wyczaiłem.Może by to coś mnie uratowało. Ale to i tak fart,bo jeszcze wczoraj nie miałem przez jeden dzień OC i w ten czas byłby zonk... :mrgreen: A dzisiaj to na telefonie im pokazywałem umowę,bo nie miałem jej na czym wydrukować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.